Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився перший ігровий день на RMR BLAST Paris Major в Групі B. Всі 16 команд відіграли по два матчі, які проходили у форматі до однієї перемоги. Вже завтра розпочнуться перші матчі BO3, після яких частина команд вилетить з турніру, а частина навпаки отримає путівку на Мейджор одразу в стадію Легенд.

На фото ви можете бачити легенду класичного складу NAVI Сергія starix Іщука, який задоволений виступом своїх підопічних – російської команди Aurora Gaming. На грудях у тренера красується велетенське лого спонсора – забороненої в Україні букмекерської контори 1xbet, яка має російське коріння. Сподіваємося гравці Monte передадуть привіт Сергію від всіх українців. 

Лідерами таблиці зі статистикою 2-0 є Heroic, Vitality, 9INE та Monte і якщо перші дві команди були очевидними фаворитами, то статистика Monte і 9INE – це шок турніру. Жоден з аналітиків не передбачав такий розвиток подій. Нажаль українському клубу не пощастило і в матчі за вихід на Мейджор їм доведеться зіграти з найскладнішим суперником Heroic. 

Серед аутсайдерів турніру також не обійшлося без несподіванок. Вже завтра ігри на вибування зіграють ENCE, Astralis, Spirit і iNation і якщо останні точно не були лідерами, то перші три команди за логікою мали бути принаймні в середині турнірної таблиці. 

Вже завтра ENCE зіграють з iNation, а Astralis зустрінуться зі Spirit. Програш в цих матчах до двох перемог означатиме вибування з RMR. 

Інші команди знаходяться в середині турнірної таблиці з безпечним рахунком 1-1, тож в них є принаймні по 2 шанси на те, щоб відібратися на Мейджор. 

Більше інформації про турнір шукайте тут. 

Материалы по теме

Підсумки та статистика RMR BLAST Paris Major

За плечима залишився останній в історії RMR-турнір з CS:GO і слід підбити підсумки епохи. Насамперед турнір здивував купою непередбачуваних результатів, тут він міг посперечатися навіть з Мейджором в Ріо і це добре, бо КС через стільки років залишається непередбачуваним, а значить і надзвичайно цікавим для уболівальників.

B8 остаточно втратили шанси потрапити в Париж. Фінальні результати групи B на RMR BLAST Paris Major

0

Хоча команди все ще продовжують змагатися в турнірі останнього шансу та за місце в легендах Мейджора, вже точно відомі всі результати групи B в Європі на RMR BLAST Paris Major.

Результати четвертого туру RMR BLAST Paris Major в групі B

0

Після завершення четвертого туру RMR BLAST Paris Major залишилося лише 6 команд, які змагатимуться за останні три запрошення на Мейджор в Париж. В четвертому турі відібралися на Мейджор Monte, Vitality та G2. Вибули з турніру Astralis, Eternal Fire та 500.

Monte перемогли FORZE і будуть представляти Україну на BLAST Paris Major

Український клуб Monte розгромив росіян FORZE і став першою українською командою, яка відвідає Мейджор з CS:GO окрім NAVI. Хлопці власним прикладом спростували наратив керівництва чорно-жовтих про те, що в Україні немає гідних гравців і що неможливо створити сильну команду без росіян.