Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Дискваліфікований гравець Virtus.pro визнав свою провину і запевнив, що його клуб не знав про махінації гравця. Koma висловив сподівання, що Valve пом’якшать вирок і дозволять йому колись повернутися на професійну сцену.

Сьогодні я отримав найбільший урок у моєму житті. Я помилився, послухав умовляння інших людей, повірив їм і зіграв офіційний матч з іншого облікового запису, розраховуючи отримати призові з турніру. Я повністю визнаю свою провину, перепрошую у всього ком’юніті і особливо у вболівальників VP. Я розумію, наскільки підвів свій клуб, але нічого вже не можу зробити.

Я дуже хотів бути гравцем Virtus.pro, тому приховав факт моєї провини при тестах у команду, сподіваючись, що про це ніхто не дізнається. Мені 20 років і «Дота» — це все моє життя, зараз на ньому поставлено хрест, і ніхто, крім мене та моїх рішень, у цьому не винен. Я згоден, що маю понести покарання за свою помилку, але проситиму Valve про скорочення терміну бана. Хочу вірити у краще, але прийму будь-який вибір Valve.

Ще раз перепрошую у всіх, а молодих гравців закликаю думати своєю головою і не руїнити своє майбутнє. Сподіваюсь ще побачимось.

Раніше ми повідомляли, що Valve пожиттєво забанили одразу 10 гравців, з яких 9 це представники Російської Федерації. 

Материалы по теме

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.

Virtus.pro замінили двох гравців складу по Dota 2

0

Російська команда Virtus.pro після провалу на останніх турнірах зробила одразу дві заміни. До команди перейшли керрі Ілля Kiritych Ульянов і сапорт Артем Fng Баршак, який став новим капітаном команди.

Російський клуб Virtus.pro звільнив українського колаборанта-чітера з цікавим формулюванням

0

Російський клуб Virtus.pro звільнив українця-колаборанта, якого спіймали на використанні читів. Про це VP повідомили у своїх соціальних мережах.