Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.

У сюжеті на телеканалі Росія 24 пропагандисти показали фейкове відео, у якому використали частину трансляції студії Maincast з IEM Rio Major, на яку наклали картинку з зображенням свині, хоча насправді на цьому місці знаходилося зображення QR-коду для пожертв на допомогу Україні. 

«З підтримкою російської команди не змогли змиритися на Україні жовто-блакитні коментатори. Транслюючи виступ нашої команди вони приклеїли до відео фото свині» — каже у сюжеті російський пропагандист. 

Також у сюжеті пропагандисти пожалілися на травлю росіян в інтернеті. «Не влаштовує те — що команда російська, хіба потрібен кращий привід сьогодні?» — зазначає в сюжеті так званий експерт. 

Не змогли автори програми втриматися від порівняння російських та українських гравців, маніпулюючи думкою глядачів. Так спочатку вони показали поганих українців, привівши за приклад Сімпла, який показав трибунам середній палець після поразки FURIA,  а потім продемонстрували гарних росіян, показавши, як Jame дякує уболівальникам після перемоги на турнірі. 

Перемогу Outsiders експерт каналу називає «гідною відповіддю на ненависть до росіян» Також ведучий спеціально маніпулює глядачами в тому числі з інших країн,  коли бреше, що ненависть світу розповсюджується не тільки на росіян, а і на гравців з інших країн так званого СНД.

Завершується пропагандистський сюжет висновком ведучого «Були вигнанцями, а стали чемпіонами«.


Коментар Gameinside: Сюжет Росія 24 є хрестоматійним прикладом того, як кіберспорт використовується Росіянами у політиці. В сюжеті є все — і немотивована ненависть усього світу до росіян і погані фашистські українські коментатори й хамовитий український кіберспортсмен і правильні російські кіберспортсмени, які перемогли весь світ та всупереч всім обставинам стали з вигнанців чемпіонами.

Цього сюжету могло б просто не бути, якби все українське кіберспортивне ком’юніті висунуло ультиматум, звільнило всіх росіян з українських команд, відмовилося грати з росіянами, відмовилося б грати проти росіян і закликало світову спільноту байкотувати всіх росіян в кіберспорті. 

Нажаль цього так і не сталося і тепер нам доводиться спостерігати, як росіяни використовують кіберспорт, як зброю пропаганди, а також заробляють величезні гроші, частина з яких піде на вбивство українців. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Відкриваємо збір на екіпірування для видатного кіберспортсмена Tresh.C-club, який відправляється воювати проти російських окупантів

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового