Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Після обстрілу Чернігова, де загинуло багато цивільних українців, Малецький відмітив кіберспортсмена в твітері задавши гостре питання. 

Що там @smooyacs?
Насолоджуйтесь грою в CS з терористами-росіянами?

Сьогодні рузини вбили 8 людей, є багато поранених, а ти їх терпиш і граєш з ними, мусор. Вже 15 загиблих у мирному українському місті. Насолоджуйтесь грою в CS з гарними руськими свинями.

Британець спробував виправдатися тим, що він просто хоче показати свій талант і не виправдовує дії росіян. 

Я один раз проясню ситуацію, я не представляю цю організацію. Я не ношу їхню майку. Я зіграю на ESL Pro League, щоб показати свій рівень, щоб у майбутньому мене могли запросити в якусь команду. Я не підтримую нічого з того, що відбувається, тож закрий рота.

До розмови доєднався Олександр Петрик

Я розумію, що це гарний шанс для тебе показати свою майстерність. Насамперед – це помилка TO дозволяти таким командам змагатися та просувати велику російську нафтову компанію. Мені неприємно бачити тебе, гарного хлопця, у команді, що належить компанії, яка заправляє російські танки, щоб убивати нас (

На закінчення діалогу Малецький запропонував британцю прибрати український прапор на фейсіті і висловив сподівання, що Смуя сподобається смак російського члена. 

Цікаво, що на початку 2023 року в мережі з’являлися матеріали про те, що дизелем Лукойла заправляються українські танки. Начебто про це говорив сам голова компанії. Лукойл і зараз працює без обмежень по всій Європі і в світі (45 країн).

В Росії Лукойл є одним з найбільших платників податків. “Організації Групи сплачують податки у понад 60 регіонах Росії, створюючи значний вплив на формування доходів окремих регіонів Російської Федерації”, – йдеться на сайті компанії.

Команда, за яку ти збираєшся грати, пов’язана з державною компанією терористичної країни, але логіка – не твоя сильна сторона.
Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена. І прибери український прапор на faceit, придурок.

 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.