Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ще дві відомі на весь світ команди заявлені на турнір Путіна Ігри майбутнього. Nigma та приїдуть в Казань, щоб зіграти за 1 мільйон доларів США.

Справжні ікони Dota 2, на яких колись молились тисячі українських уболівальників поїдуть в Росії, щоб допомогти її владі просувати на весь світ необхідні їх наративи. Нагадаємо, що в Nigma грають KuroKy, SumaiL та Miracle-, які неодноразово приїжджали в Київ, а в останнього ми навіть брали інтерв’ю в Кіберарені. 

Цікава ситуація з російською командою Entity, за яку виступає українець Володимир No[o]ne- Міненко. Після приєднання до колективу уродженець Херсону сказав, що знає нормальну позицію гравців команди, а частину своїх доходів буде спрямовувати на ЗСУ. Тепер його команда “правильних росіян” прямує на турнір Путіна в гонитві за мільйоном доларів і гарантованим гонораром за продану совість. Як бачимо, правильна позиція і совість закінчуються одночасно як тільки мова заходить про великі гроші. 

Джерела повідомляють, що сам Міненко не ризикнув їхати на турнірі в Росію, тому команда гратиме з заміною. 

Одночасно з оголошенням Nigma та Entity стало відомо, що американський колектив nouns вирішив відмовитися від поїздки в гості до Путіна. Чи то їх налякали погрози Вілата, чи, скоріше, вони реально зрозуміли, що у клуба можуть бути проблеми через порушення санкцій США.

Загалом в турнірі за мільйон від російських платників податків зіграє цілий сонм всесвітньовідомих команд. Список вражає не менше, ніж списки учасників Мейджорів. І хоча поки на турнір не заявлено команд з Європи, весь інший світ їде відбивати поклони кривавому диктатору, який два роки поспіль веде повномасштабну війну на знищення України. 

Материалы по теме

Режисер студії FISSURE виявився z-патріотом. Засвітив свою підписку на z-канали прямо на трансляції PGL Major Copenhagen 2024

0

В ефірі російської студії FISSURE на трансляції PGL Major Copenhagen 2024 засвітилися Z-групи в телеграм, на які, ймовірно підписаний режисер студії.

Російський букмекер має філії в Криму, але збирає найкращі команди світу на своїх турнірах і в них беруть участь чисельні українці

Український коментатор і стрімер Михайло Olsior Звєрєв спробував привернути увагу світової спільноти до того, що російський букмекер BetBoom має відділення в тимчасово окупованому Криму в місті Сімферополь.

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

Як українців в окупації зросіщують через кіберспорт? Відео про використання РФ кіберспорту для пропаганди

0

Журналістка Діана Федченко зробила цікавий матеріал про те, як Росія використовує кіберспорт в інтересах пропаганди. Звичайно матеріал можна було б значно розширити, бо висвітлено тільки верхівку айсберга, проте з відео кожному стане доволі очевидно, що кіберспорт вже давно не поза політикою і став інструментом для відбілювання репутації Росії і зомбування молодого покоління в інтересах РФ.