Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Secret оголосили про підписання двох нових гравців, які замінять Resolution та Zayac, яких нещодавно було звільнено з команди.

Клуб підписав 22 річного колишнього гравця Virtus.pro росіянина Даніяла  yamich Лазебного, а також гравця fnatic 23 річного філіппінця Armel.

Нагадаємо, що після першого сезону DPC 2023 року титулований клуб посів в дивізіоні останнє місце і впав у другий дивізіон Західної Європи. Після цього з команди було звільнено двох гравців. 

Оновлений склад Secret виглядає наступним чином:

Crystallis
Armel
BOOM
yamich
Puppey

Читайте також: Як рік повномасштабної війни змінив український кіберспорт

Материалы по теме

Team Secret офіційно розійшлися з Resolut1on та Zayac

0

Team Secret офіційно попрощалися з Resolut1on та Zayac, про це клуб повідомив у власному твіттері. Раніше Роман Фомінок вже писав, що став вільним агентом, ком’юніті очікувало, що його товариш Бакит також залишить команду Пупея.

Роман resolut1on Фомінок повідомив, що залишає Team Secret

0

Український професіонал Роман resolut1on Фомінок на трансляції повідомив, що залишає Team Secret. Офіційно команда покищо не підтвердила звільнення гравця.

Найбільший провал в історії команди — Team Secret вилетіла в другий дивізіон ліги DPC Західної Європи

Team Secret сенсаційно вилетіла в другий дивізіон першого сезону ліги DPC 2023 року. Команда Puppey програла матч останньої надії проти Nigma і остаточно втратила шанси на те, щоб залишитися у першому дивізіоні DPC-ліги Західної Європи. Останній цвях у кришку труни забив колишній тіммейт Пупея.