Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Старожили сцени Dota 2 клуб TNC Predator не зміг зібрати потужний склад до першого сезону DPC 2023 і вирішили тимчасово піти зі змагальної сцени доти.

TNC є найбільш поважним клубом на сцені регіону SEA з Dota 2, клуб змагається ще з 2013 року. Саме через TNC пройшло багато гравців і його внесок у розвиток регіону складно переоцінити. 

Незважаючи на вимушену перерву, TNC запевнили своїх шанувальників, що продовжуватимуть підтримувати сцену. Відповідно до відеозаяви, оприлюдненої організацією, у TNC були плани підписати новий склад, проте вони не встигли вирішити деякі дрібниці до дати блокування, тому були змушені відмовитися від змагання у цьому сезоні. 

Хоча команда і не братиме участь у першому сезоні DPC 2023, вона не залишає надії повернутися пізніше і поборотися за Аегіс. 

Виступи TNC у 2022 році завершилися розчаруванням, оскільки команда не змогла пройти кваліфікацію на The International 2022. На подив, вона програла в першому ж раунді та посіла на азійських кваліфікаціях аж 13-те місце. 

Читайте також: Riot подає до суду на конкурента NetEase за копіювання «суттєвих частин VALORANT»

Материалы по теме

Очередная победа EG на WePlay AniMajor принесла команде Beastcoast инвайт на The Intenational 2021

0

Завершился матч между Evil Geniuses и TNC Predator со счетом 2:1 в пользу EG на WePlay AniMajor в Киеве. 

March покинул состав TNC Predator

0

Саппорт пятой позиции из Южной Кореи, который также исполнял капитанские обязанности, покинул южно-азиатскую команду TNC Predator. С ним тег одержал первую победу на мажоре.

TNC Predator стали чемпионами азиатского дивизиона ESL One Thailand 2020

0

В рамках азиатского дивизиона ESL One Thailand 2020 сильнейшим коллективом стали TNC Predator. В финале они обыграли BOOM Esports в упорной борьбе на пяти картах.