Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда Team SlaxerCast вийшла у фінал міжнародного турніру серед стрімерів CEE Champions: Streamers Edition 2023.

В турнірі бере участь шість команд, які представляють різні країни і змагаються за призовий фонд у розмірі 15 тисяч доларів. 

Цікаво, що кожна команда складається з трьох професійних гравців і двох впливовців. В українській команді такими виступають Petr1k та Slaxer, а професіоналів представляють гравці команди L&G.

В груповій стадії українці посіли друге місце, програвши лише команді зі Словаччини. В сітці Play-off наші козаки здолали команду з Румунії і вийшли у фінал, де зустрінуться з командою з Болгарії, за яку грає два гравці з команди 500. За перемогу хлопці можуть отримати 10 000 доларів США.

Фінальний матч розпочнеться о 20.00. Вболівати за наших хлопців можна на офіційній англомовній трансляції а також у наших стрімерів Петрика чи Слаксера. Бажаємо хлопцям тільки перемоги. 

Материалы по теме

Команда Слаксера і Петрика посіла друге місце на міжнародному турнірі з CS2

0

Українська команда за участю стрімерів Slaxer та Petr1k посіла друге місце на міжнародному турнірі CEE Champions: Streamers Edition 2023.