Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри третього туру у західноєвропейському регіоні DPC і визначилися 4 команди, які отримали слоти на найближчий Мейджор в Арлінгтоні, США.

Перемогу здобула Tundra Esports, отримавши протягом сезону лише одну поразку від Liquid. Другу та третю квоти на Мейджор поділили Liquid та OG, а четвертий слот відійшов команді Entity, за яку грає два росіянина — любителя малювати літери «Z«. Цікаво, чи зможуть вони отримати візи в США і поїхати на мейджор.

Також нагадаємо, що за OG грає українець Артем Yuragi Голубєв.

Результати турніру

Результати матчів

Материалы по теме

Cloud9 сенсаційно обіграли FaZe, а Liquid впоралися з MOUZ в чвертьфіналах EPL 16

Визначилися перші півфіналісти ESL Pro League 16. В чвертьфіналах своїх суперників перемогли Team Liquid та Cloud9.

FaZe та Liquid обіграли своїх суперників та пройшли у наступне коло PLay-off EPL 16

У вівторок відбулося два перших матчі Play-off ESL Pro League 16. Фаворитам довелося трохи понервувати, проте вони вийшли у наступне коло і продовжать гру у сітці.

Entity виграла західноєвропейські кваліфікації на The International 11 не програвши жодної карти

Команда Entity не залишила шансів Team Secret і виграла фінал західноєвропейських кваліфікацій на The International 11 з розгромним рахунком 3-0.

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.