Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри третього туру у західноєвропейському регіоні DPC і визначилися 4 команди, які отримали слоти на найближчий Мейджор в Арлінгтоні, США.

Перемогу здобула Tundra Esports, отримавши протягом сезону лише одну поразку від Liquid. Другу та третю квоти на Мейджор поділили Liquid та OG, а четвертий слот відійшов команді Entity, за яку грає два росіянина — любителя малювати літери «Z«. Цікаво, чи зможуть вони отримати візи в США і поїхати на мейджор. 

Також нагадаємо, що за OG грає українець Артем Yuragi Голубєв.

Результати турніру

Результати матчів

Читайте також результати Східноєвропейського туру DPC, та дізнавайтеся про команди, які отримали путівки на мейджор. 

Материалы по теме

NAVI легко здолали Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023

0

Natus Vincere без особливих проблем впоралися з Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023. Команда Блейда почала з дуже легкої перемоги на Inferno і мала лише незначні проблеми на Anubis, проте змогла отримати перемогу у додаткових раундах і завершити зустріч з рахунком 2-0.

OG повідомили про закриття академічного складу команди з CS:GO. Офіційний прес-реліз

0

Команда OG несподівано для всіх повідомила про закриття свого академічного складу з CS:GO. Таким чином європейський клуб став вже другим  після fnatic, хто за останні дні закрив свій академічний склад з тактичного шутера від Valve. Закриття двох академічних складів, які були партнерами ліги Weplay Academy League, є поганим маркером для ринку.

Малороси з українським громадянством Yuragi та Yatoro встали на захист російського гравця з команди Virtus.pro, що належить пропутінському олігарху

Черговий скандал в українському кіберспортивному просторі спалахнув через американського українця клубу OG Артема Yuragi Голубєва, до скандалу доєднався і чемпіон TI10 українець Yatoro.

G2 стали чемпіонами BLAST Premier: World Final 2022, всуху перемігши Team Liquid

G2 стали чемпіонами BLAST Premier: World Final 2022. Команда виграла свій перший титул з 2017 року, причому змогли зробити це зі складом, в який не вірив ніхто окрім самої команди.