Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Всього кілька годин відділяє нас від відповіді на питання про те, чим завершиться участь української команди Digital Force у змаганні по-справжньому світового рівня. Де в мультикласових перегонах їм доведеться протистояти п’ятдесят одній команді у двох класах GT3 та GT4. Українська команда, звісно ж, виступає в класі швидших автомобілів. Як показали попередні етапи – чого очікувати від фіналу не знає ніхто.

Перший етап, що проходив на британському Сільверстоуні запам’ятався, як гонщикам, так і глядачам фінішем на надзвичайно високій позиції. Це було справжньою несподіванкою для самих гонщиків, адже за найсміливішими прогнозами вони могли претендувати лише потрапити в топ-5. Радості й здивуванню не було меж, коли завдяки гарній командній роботі команда посіла другу сходинку та отримала п’ятдесят шість очок в загальний залік. Команда опинилась в оточені «бичків», але все ж була найшвидшим McLaren в змаганні. Першими фінішувала команда Veloce VEXT з 62 балами, а на третій сходинці розмістились Sprout відстаючи від Ukraine Digital Force на шість очок відповідно. 

Другий етап був справжнім випробуванням, який на жаль українській команді не вдалось подолати. Отже, про все по порядку. Кваліфікація далась не так вдало, як минулого разу, а отже ніякого другого шансу на покращення результатів на стартовій решітці не буде. Тим не менш, команда стартувала з тринадцятої позиції. Оминувши всі можливі сюрпризи першого кола, хлопці впевнено почували себе на трасі й нічого не передбачало біди. Однак, подвійний стінт Половчука поставив хрест на можливості продовжувати участь у змаганні. В результаті дискваліфікації після подвійного контакту через невиконання покарання від організаторів команду було дискваліфіковано. 

В загальному заліку команда перемістилась на шосте місце і якщо не відбудеться дива і одразу три команди серед абсолютних лідерів не припустяться подібних помилок, то Ukraine Digital Force дорога у топ-3 фіналістів закрита. Все визначить подорож до Бельгії на всесвітньо відомий автодром – Спа-Франкоршам. Саме цей трек переміг з величезним відривом у майже п’ятдесят чотири відсотки. Сузука та Монца залишились без слідів гуми на собі у цьому змаганні.

Чим звершиться це непросте змагання для єдиної української команди на змаганнях такого рівня можна буде подивитись вже зовсім скоро на каналах організаторів SimGrid та VCO. Поспілкуватись з учасниками команди та багатьма іншими гонщиками можна на Discord сервері КМАМК SimRacing. Також варто відзначити, що у глядачів є можливість відчути себе справжньою частиною команди, спостерігаючи за трансляцією перегонів на каналі Домініка Хорошавіна.

©Шимків Олександр

Інформаційні партнери команди:

Автоцентр: https://www.autocentre.ua

PlayUa: https://playua.net/

Gameinside: https://gameinside.ua/

Материалы по теме

Потойбічний вплив чи погане поєднання? Як пройшов другий етап кубку KMAMK Ferrari Challenge 2024

Сонячна Італія, понад двадцять пілотів на треку та пригоди, які на них чекають – тема цієї статті. Однак спочатку слід згадати з чого все почалось.

ROCKFALL Grand Prix SUMMIT POINT або один за двох

10 лютого 2024 року Комісія Цифрового Автоспорту провела ТРЕТІЙ етап ROCKFALL Grand Prix SUMMIT POINT Міжнародної Серії змагань на Формулах-4 під назвою DIGITAL AUTOSPORT OF UKRAINE: F4 Series-2024. Season 1 (DAU F4 Series)  на симуляторі iRacing.

На столичному автодромі Чайка пройшли змагання Bitlook Virtual Drift, але є один нюанс…

Минулої суботи київський автодром Чайка прийняв всесвітню серію змагань з дріфтингу… Віртуального дріфтингу. 60 кіберспортсменів з різних куточків земної кулі взяли участь у третьому раунді Bitlook Virtual Drift.

Приборкання норовливих. Спроба перша – Імола

Сьомого лютого в симуляторі Assetto Corsa Competizione відбувся перший етап монокубку від КМАМК – KMAMK Ferrari Challenge 2024.