Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна України в дисципліні PUBG Mobile візьме участь в міжнародному турнірі Riyadh 2023 Global Esports Games, який відбудеться 14-15 грудня в Саудівській Аравії.

В турнірі братимуть участь 16 команд з усього світу, які представлятимуть свої країни. 

Окрім України до головного турніру пройшли Алжир, Бразилія, Гватемала, Казахстан, Кувейт, Молдова, М’янма, Нігерія, Сербія, Сомалі, Шрі Ланка, Таїланд, Туреччина, В’єтнам та Саудівська Аравія.

Фінальній частині на лані передували регіональні відбіркові, причому українська команда посіла в Європі перше місце, випередивши ще 14-ть країн. 

Нажаль на турнірі команди змагаються за честь, славу і медалі і відстоюють престиж своїх країн. Хоч турнір і плануєьться з чималим розмахом він не позиціюється, як комерційний, а намагається бути схожим на турніри збірних в традиційних видах спорту. 

Загалом же Riyadh 2023 Global Esports Games проходить у кількох дисциплінах, а семе Dota 2, Dota 2 Women, PUBG Mobile, eFootball та Street Fighter 6 і днями його рекламував сам Dendi. Проте українці представлені лише у PUBG Mobile і є одними з фаворитів змагань.

 

Материалы по теме

Збірна України впевнено перемогла на турнірі Global Esports Games 2023 в дисципліні PUBG Mobile

Збірна України з PUBG Mobile стала переможцем турніру Global Esports Games 2023, який проходив у Саудівській Аравії.

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Розробників ігор змушують розміщати сервери в Росії і встановлювати ПЗ від ФСБ інакше гру заблокують. Першими стали PUBG Mobile

Російський Роскомнагляд вперше включив популярну кіберспортивну дисципліну до свого реєстру.  Відтепер в Росії від розробників PUBG Mobile вимагатимуть зберігати всі дані гри на території країни.