Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

PUBG

Російський склад NAVI з PUBG став одним з 8 партнерів програми Global Partner Team від розробника гри

NAVI стали одними з 8 клубів-партнерів нової програми розробника PUBG — Global Partner Team. Раніше видавець гри приймав заявки від всіх бажаючих і обирав партнерів за рядом критеріїв, віддаючи перевагу насамперед медійності команди та історії її досягнень, а також цілій низці інших параметрів.

Турецька команда S2G Esports стала переможцем PUBG Mobile Global Championship 2022. Всі результати та статистика турніру

Турецька команда S2G Esports стала переможцем Чемпіонату Світу з PUBG Mobile. За перемогу у PUBG Mobile Global Championship 2022 колектив заробив 510 тисяч доларів США.

Добірка найкращих хайлайтів року в основних кіберспортивних дисциплінах від Good Game Gentlemen

Good Game Gentlemen зробили чудову добірку найкращих хайлайтів 2022 року у популярних кіберспортивних дисциплінах. Навіть якщо ви фанат лише однієї гри, ми рекомендуємо переглянути це відео, бо деякі хайлайти дійсно вражають.

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Завершився Чемпіонат Світу IESF серед національних збірних. Дивитися всі результати турніру

На індонезійському острові Балі добіг кінця Чемпіонат Світу з кіберспорту по версії всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Цього року в турнірі змагалися 105 країн світу, а 38 з них дійшли до фіналу на лані.

Визначилися всі фіналісти PUBG Mobile Global Championship 2022, які у січні розіграють призовий фонд у 4 мільйони доларів США

PUBG Mobile Global Championship 2022 дійшов до стадії Гранд фіналу і визначилося 16 команд, які зустрінуться у боротьбі за величезний призовий фонд у розмірі 4 мільйонів доларів США. 

Російський склад NAVI став Чемпіоном Світу з PUBG, інша українсько-російська команда виборола бронзу

Natus Vincere стали чемпіонами PUBG Global Championship 2022. Український клуб отримав перемоги на трьох з чотирьох останніх висадок, завдяки чому здобув 179 балів у загальному заліку та святкував перемогу у Чемпіонаті Світу.

Визначилися всі фіналісти PUBG Global Championship 2022. У фінал вийшло лише два українці, які грають в команді з росіянами

У спекотному Дубаї протягом двох тижнів визначилися всі фіналісти Чемпіонату Світу PUBG Global Championship 2022.

Гравець звинуватив Virtus.pro у шахрайстві. Клуб вирішив його звільнити заднім числом і не виплатив зарплату за кілька місяців

Російський гравець Virtus.pro по грі PUBG Mobile звинуватив клуб у невиплаті близько 500 000 рублів. За словами кіберспортсмена головний російський клуб здав його в аренду іншій команді, а коли він повернувся назад, вирішив звільнити гравця заднім числом, не виплативши заробітну платню за кілька місяців.

Від Yatoro до Ceh9 — рейтинг ТОР-50 найуспішніших українських гравців в кіберспорті

В наші часи кіберспортсмени заробляють не погані гроші і якщо порахувати зарплати, бонуси, прибуток від стікерів і інше не можливо, то порахувати виграні призові не становить проблеми.