Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

PUBG

Колаборант Ярослав spyrro Кувичко змінив чергову російську команду

0

Український колаборант Ярослав spyrro Кувичко приєднався до російського колективу BetBoom в дисципліні PUBG. Початок повномасштабної війни член збірної України в 2021 році зустрів в російській команді Virtus.pro.

Royal Cyber Arena анонсує онлайн-турніри по PUBG та CS2

0

3 та 4 лютого Royal Cyber Arena проведе два турніри Онлайн. Перший турнір проходитиме в дисципліні CS2, а другий по PUBG.

NAVI знову стали глобальними партнерами PUBG не дивлячись на склад без росіян

0

NAVI знову потрапили до партнерської програми PUBG, як не дивно, цьому не завадив навіть український склад клубу і відсутність в ньому росіян.

Розробники PUBG опублікували плани на 2024 кіберспортивний рік і розповіли про досягнення у 2023 році

0

Став відомим річний розклад офіційних турнірів з PUBG. Також розробники гри підбили підсумки 2023 року. Так на піку за турнірами з PUBG у 2023 році спостерігало 1,5 мільйона глядачів, загалом PGC зібрав майже 12 мільйонів переглядів: а сума розіграних призових збільшилася у порівнянні з попереднім роком на 2,3 мільйони доларів і склала 4,8 мільйони.

NAVI повернулися в PUBG Mobile з казахстанським складом

0

Український клуб NAVI повернувся в популярну дисципліну PUBG Mobile після перерви в 15 місяців. Після повномасштабного вторгнення Росії, український клуб продовжував співпрацювати з повністю російським складом майже весь рік і лише в жовтні 2022 року звільнив зіркову російську четвірку після провального 2022 року.

Найбільші призові фонди в кіберспорті у 2023 році

В останні роки призові фонди турнірів дещо відійшли на другий план, бо в багатьох кіберспортивних іграх з’явилися інші методи монетизації, наприклад бандли, присвяченимі командам чи турнірам, підтримка команд з боку розробників гри, збори зі стікерів чи продажу віртуальних білетів тощо.

Гравець FaZe Clan з PUBG звинуватив гравця NAVI в читерстві. Того самого колаборанта, який весь 2023 рік програв в російській команді

0

Гравець FaZe Clan з PUBG Джим Jeemzz Еліассен звинуватив одного з нових гравців NAVI у тому, що він читер. Гравець обурився тим, що в топові організації беруть шахраїв. Мова йде про гравця Hakatory, про якого буквально вчора ми писали, що під час повномасштабного вторгнення він грав у російській команді з трьома росіянами.

NAVI звільнили свій російський склад з PUBG і підписали склад з українських колаборантів

На 666 день повномасштабної війни проти Росії NAVI нарешті позбулися ще трьох росіян, цього разу в складі з PUBG. В прес-релізі клуб нагадав, що у 2022 році хлопці принесли NAVI трофей – перемогу на PUBG Global Championship 2022, це сталося наприкінці 2022 року.

Збірна України впевнено перемогла на турнірі Global Esports Games 2023 в дисципліні PUBG Mobile

Збірна України з PUBG Mobile стала переможцем турніру Global Esports Games 2023, який проходив у Саудівській Аравії.

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.