Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гостем свежего выпуска онлайн-шоу Mrs. Marple стал известный стример — Виталий Arthas Цаль. Папич рассказал о блокировке своего Twitch-канала, об отношении к геям, самоконтроле, профессиональной сцене и многом другом. Приятного просмотра! 

Материалы по теме

Стрімер Папіч зібрав на трансляції близько $5000 для постраждалих від ракетного обстрілу військами РФ його рідного міста Вінниці

0

Український скандальний стример родом з Вінниці Віталій Arthas Цаль більше відомий як Папіч зібрав близько $5000 на благодійному стрімі, який він провів для збору грошей постраждалим після обстрілу його рідного міста російськими військами 14 липня 2022 року.

Mrs.Marple опублікувала відео 24.02, в якому розповіла історії війни для трьх українців та росіянина

Росіянка Марія Єрмоліна, відома як Mrs.Marple випустила відео, в якому відомі кіберспортивні діячі Dota 2 розповіли про свій досвід війни. Героями відео стали Droog, b2ru, Casper та навіть росіянин Solo, який давно оселився в Україні.

«В моїй країні вже два місяці іде повномасштабна війна, це не спецоперація, це війна», — Папіч чітко висловився про війну в Україні

Треш-стрімер Віталій Цаль відомий як Папіч дав коментар щодо війни в Україні, виклавши п’ятихвилинне відео на своєму ютуб-каналі, в якому висвітлив  позицію, стосовно війни в Україні. Основні думки стрімера:

Valve не вернет фразы Папича в командный набор Winstrike

0

Компания Valve ранее убрала золотой уровень набора Winstrike из доты, где были фразы Папича, то есть Виталия Arthas Цаля. На официальной странице ВК Winstrike Team сообщили о том, что Valve не вернет в командный бандл Winstrike  фразы стримера.