Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ІНТЕРВ’Ю

headtr1ck дав ексклюзивне інтерв’ю після поразки NiP від NAVI

Наш спеціальний кореспондент на BLAST Premier Fall Final 2023 пан D3str0_o взяв коротке ексклюзивне інтерв’ю у headtr1ck після поразки NiP від NAVI. Нажаль NiP залишили турнір і ми не побачимо headtr1ck у Play-off.

Повний переклад ексклюзивного інтерв’ю для PCGamer: “Valve про майбутнє Counter-Strike 2”

Пропонуємо вашій увазі повний переклад великого ексклюзивного інтерв’ю, яке Valve дали виданню PCGamer з нагоди виходу CS2.

yXo розповів, чому Lazer Cats замінили капітана і звільнили гравця, чий контракт нещодавно викупили за кілька тисяч доларів

CEO команди Lazer Cats Олексій yXo Малецький поділився інформацією щодо нещодавніх глобальних змін в команді. Нагадаємо, що команда замінила капітана і одного з гравців. Заради гри за Котів з Valorant повернувся відомий гравець 7оХ1С.

Monte впевнено обіграли Heroic в матчі за виживання на ESL Pro League S18

Monte перемогли в історичному матчі проти Heroic на ESL Pro League S18. Українці зустрілися з однією з найкращих команд світу в матчі за виживання і влаштували справжнє свято КС.

Володимир Woro2k Велетнюк напередодні виступу на EPL дав інтерв’ю порталу HLTV. Пропонуємо його переклад

Українська команда Monte вперше у своїй історії розпочинає виступ на ESL Pro League, де зустрінеться з топовими командами світу. На долю українців випала складна група, але лідер колективу Володимир Велетнюк впевнений в силах команди, бо вона зіграла 46 офіційних карт за 41 день, а сам Woro2k заробив рейтинг 1.17. Перед початком змагань він дав інтерв’ю

Олександр Зінченко інвестує в український КС з метою піднятися на вершину. Переклад інтерв’ю з порталу HLTV.org

Пропонуємо вашій увазі переклад інтерв’ю Олександра Зінченко порталу HLTV.org, присвячене створенню нової української команди Passion UA. Раніше у нас на сайті вийшло інтерв’ю з тренером команди Михайлом Kane Благіним, рекомендуємо його теж прочитати.

“Я вважаю, що в NAVI мораль мертва” – текстова версія інтерв’ю yx0 з Woro2k, а також відеоверсія

Пропонуємо вашій увазі текстову версію інтерв’ю з Woro2k від Олексія yx0 Малецького. Лідер команда Monte розповів про початок кар’єри, про конфлікт з Сімплом, відсутність моралі у NAVI, заробітки на стрімах і в командах та багато іншого.

Інтерв’ю Zeus з YEKINDAR з острова Балі. Відео та текстова версія

Zeus випустив інтерв’ю зі своїм колишнім протеже YEKINDAR в якому зірка Liquid розповів про багато цікавих моментів. Пропонуємо вашій увазі все найцікавіше з інтерв’ю у текстовому вигляді.

Інтерв’ю з Дарою МакКормаком, мегазіркою сучасного симрейсингу

Якщо ви запитуєте себе: а хто ж у віртуальному автоспорті, тобто – симрейсингу є мегазіркою, що у нашому випадку також означає – найшвидший водій, то відповідь буде однозначною – це молодий ірландець Дара МакКормак!

ВІДЕО! Найкраще інтервю з Данилом Zeus Тесленко

В мережі з’явилося надзвичайно цікаве та дуже велике інтерв’ю з легендарним капітаном NAVI та Gambit, переможцем чисельних чемпіонатів світу з CS 1.6 та Мейджору з CS:GO в Кракові Данилом Zeus Тесленко.