Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий кіберспортивний журналіст Дункан THORIN Шилдс опублікував першу частину великого інтерв’ю з s1mple. Перед нами не ванільний матеріал с прохідними питаннями і дипломатичними відповідями, а відверта розмова, з якої можна дізнатися дійсно багато цікавого і нового.

Не можна не відзначити і той факт, що Торін неодноразово критикував Костилєва, що не завадило останньому дати таке відверте інтерв’ю саме британцю. Рекомендуємо до перегляду абсолютно всім прихильникам Counter-Strike. 

Коротко про що йдеться в інтерв’ю: 

 • Коли Сімпл хотів піти з Liquid його питали, чи не залишиться він, якщо йому дати мільйон доларів, але він хотів грати у себе вдома, в Києві.
 • s1mple не вважає себе генієм гри, свій рівень він вважає результатом кропіткої роботи. 
 • Після однієї з поразок за Flipsid3 Сімпл не хотів більше грати з Blad3 та Markeloff і хотів щоб Блейда чи звільнили чи зробили тренером. Менеджмент відмовив гравцю і він пішов з команди. 
 • Сімпла сильно мотивував JW, який колись сказав гравцеві, що той нічого не виграв і нічого не доб’ється і його завжди будуть кікати з команд. 
 • Сімпл охарактеризував відношення Guardian до гри, розповівши про один випадок, коли словак перед буткемпом повідомив команді, що не приїди, бо йому треба тренувати весільний танець. 
 • Поради від Сімпла снайперам: “Вам просто треба тренувати AWP, знати всі кути, знати всі позиції, де може стояти суперник і тренувати префаєри”.
 • Гравець вважає, що у нього найкраща реакція на професійній сцені.
 • Граючи за Worst Players Костилєв хотів запросити в команду electronic, проте не зробив цього лише тому, що думав, що в Казані, звідки Шаріпов, немає аеропорту і це буде проблемою для команди. 
 • Сімпл не перейшов в SK Gaming через пораду батька, який рекомендував йому залишитися в NAVI. 
 • Сімпл понастальгував за складом команди 2021 року. На його думку тоді всі в команді грали на його рівні, а в інших складах гравці грали гірше і це його дратувало і не давало можливості досягати цілей. 
 • Сімпл назвав електроніка гравцем топового рівня: “Те, як він рухався, приймав рішення – на вищому рівні. Розуміння та спілкування були на рівні з найбільш топовими -гравцями, наприклад, із Zywoo, Niko. І кожен мав однаковий рівень у NAVI у 2021 році, у мене був кращий індивідуальний, але кожен мав розуміння гри на одному рівні, особливо Perfecto”.

 

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.