Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro проиграли Thunder Predator со счётом 2:0 и покинули ONE Esports Singapore Major 2021.

На первой карте Thunder Predator не оставили особых шансов для Virtus.pro и переиграли VP как о пику, так и по лайнингу. Игра закончилась на 32 минуте со счётом 10:25 в пользу Thunder Predator.

Во второй игре все было примерно по тому же сценарию. Virtus.pro пытались успевать за темпом Thunder Predator. Но перуанцы достаточно удачно кайтили и разводили Virtus.pro по всей карте, и сделали все возможное для того, что бы их Troll Warlord набрал как можно больше предметов.

Когда Troll нафармил свои предметы, перуанцы просто начали играть ещё более активно и набрали 22 тысячи преимущества. Финальное преимущество — 50 тысяч нетворса.

В результате вторая карта осталась за Thunder Predator.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: seized выпустил фирменную одежду с отсылкой на резку арбуза во времена NAVI — ФОТО

VP покинули Singapore Major 2021. Thunder Predator сыграют завтра против Invictus Gaming.

 

Материалы по теме

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Команда Virtus.pro замінила казахстанця та латиша на двох росіян, до складу взяли гравців k23

0

Російський клуб Virtus.pro доповнив свій ростер з CS:GO двома новими гравцями, замінивши латиша та казахстанця гравцями з паспортами Російської Федерації.