Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, що функціонери прокремлівського холдінгу ESForce активно намагаються повернути свою команду на міжнародні змагання під власним тегом. Для цього вони атакують Valve та турнірних операторів листами, звинувачуючи українських медійних осіб в русофобії.

Ви тільки вдумайтесь, в той час як росіяни бомблять українські міста, їх співвітчизники звинувачують українців в русофобії!!!

Доречі Віталій Волочай нагадав, що директор VP народився та вчився в Україні.

«Просто нагадаю, що генеральний менеджер віртуспро, який зараз відстоює право клубу, що належить підсанкційним компаніям, і напряму фінансує тероризм, народився в Україні. І саме він зараз намагається донести, що кіберспорт “внє палітікі” і що всі навколо в світі русофоби. Тобто за податки Есфорсу і мейлру, армія руснява бомбить його рідне місто, вбиває дітей, людей похилого віку, скидує FAB-500 і FAB-2000, неконтрольовані авіабомби на Харків і не тільки. А людина далі продовжує працювати на них, і доказувати що він та інші не мають до цього відношення.

Як думаєте, скільки коштує совість?«

Материалы по теме

Virtus.pro пропустять IEM Dallas 2023, а OG гратимуть з заміною, бо російським гравцям відмовили у візах в США

0

Росіяни пропустять IEM Dallas 2023. ESL оголосила фінальний список запрошених команд і виявилося, що Virtus.pro замінять fnatic. Російсько-вірменська організація у себе на сайті пояснила, що у гравців виникли проблеми з отриманням віз в США і через це вони пропустять турнір.

Virtus.pro звильнили KaiRON після провалу команди на RMR BLAST Paris Major

0

Команда Virtus.pro звільнила гравця KaiRON після провалу на Мейджорі. Після перемоги на Мейджорі в Ріо російський клуб несподівано перевів в запас n0rb3r7 і взяв йому на заміну молодого гравця KaiRON. Тоді команда наголошувала, що за цим гравцем майбутнє.

Virtus.pro вилетіли з RMR BLAST Paris Major Europe — команда встановила унікальний рекорд

0

Virtus.pro стала першою і останньою в історії CS:GO командою, яка перемогла на Мейджорі і не змогла пройти відбіркові на наступний. Напередодні  RMR BLAST Paris Major Europe кишеньковий сайт холдингу, до якого належить VP, передрікав команді легку перемогу з рахунком 3-0, а NAVI невихід на останній Чемпіонат Світу.

B8 зробили безцінний подарунок українцям — обіграли Virtus.pro в другому турі RMR BLAST Paris Major Europe

0

Українська команда B8 виграла найважливішу гру з часів створення команди. В другому турі RMR BLAST Paris Major Europe команда впоралася з чемпіонами Мейджора в Ріо російською командою Virtus.pro.