Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Густав S4 Магнуссон  вернулся в состав киберспортивной организации Alliance.

31 марта состав Alliance покинули Адриан Fata Тринкс и Нета 33 Шапира. S4 под тэгом Alliance поднимал аэгис над головой в 2013 году, где команда в безумном финале обыграла Natus Vincere со счетом 3:2. Позже игрок представлял такие клубы как Team Secret, Alliance, OG и Evil Geniuses.

«1 апреля мы объявили, что s4 присоединился к команде. И нет, это не было первоапрельской шуткой. Мы с радостью официально сообщаем, что легенда s4 вернулся в команду», – говорится в заявлении клуба.

Материалы по теме

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

Намагаючись вижити, європейська команда Alliance підписала двох росіян до складу Dota 2

0

Схоже, що європейці все ще не розуміють, яка дурниця підписувати гравців країни-агресора, проте деякі клуби, мабуть, через відчай, роблять цей необачний крок.

Гравець команди EC Kyiv в твіттері пожалівся на те, що грав офіційний матч під час бомбардування міста.

0

Гравець команди EC Kyiv Кирило s4 Літвінов у твіттері пожалівся на те, що грав офіційний матч під час бомбардування міста. Сам гравець проживає в Харкові, якій щоденно обстрілюють російські війська.

Чемпіонський склад Alliance стане запрошенними гостями на ESL One Stockholm Major 2022

0

Чемпіонський склад Alliance, який у 2013 році в епічному матчі з рахунком 3-2 здолав NAVI, стане спеціальним гостем на ESL One Stockholm Major 2022, який має відбутися в травні.