Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортсмены  Ондрей Supream^ Старха и Родриго Lelis Лелис Сантос покинули Alliance. Ещё двое игроков ушли из коллектива — об этом стало известно из социальных сетей клуба.

Напоминаем, что ранее  киберспортивная организация расторгла контракты с Симоном Handsken Хаагом и тренером Никласом okcya Коскиненом.

Руководство Alliance:

Сегодня мы прощаемся с lelis и Supream.

Спасибо за всю вашу любовь и тяжелую работу во время нашего совместного времяпрепровождения, мы желаем вам всего наилучшего в будущем.

Совладелец Alliance Джонатан Loda Берг в своём твиттере выложил огромный пост, в котором рассказал деталях коллектива и о будущих изменения в составе. По его словам, они хотят создать новую команду, которая будет мотивирована вернутся в первый дивизион.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Loda про Alliance: «Мы собираемся перестроить команду — люди меняются, и это нормально»

Состав Alliance:

  • Николай Nikobaby Николов
  • Адам Aramis Мороз

Материалы по теме

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Alliance оголосив про розпуск свого складу з Dota 2. Шведський клуб збере склад, «яким всі будуть пишатися»

Шведський клуб Alliance повідомив про повний розпуск свого складу з Dota 2. Останнім часом легендарний для Доти тег спіткали одні невдачі. Команда вже давно не демонструвала чемпіонської гри, а цього року навіть вилетіла з першого дивізіону DPC та не пройшла на The International 11.

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

Намагаючись вижити, європейська команда Alliance підписала двох росіян до складу Dota 2

0

Схоже, що європейці все ще не розуміють, яка дурниця підписувати гравців країни-агресора, проте деякі клуби, мабуть, через відчай, роблять цей необачний крок.