Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Украинский профессиональный игрок Андрей ALWAYSWANNAFLY Бондаренко прокомментировал изменения в команде Alliance. В шутку предположил, что к ним можно было бы добавить Nightfall, Save- и Iceberg. Но позже добавил, что судьба Виталия Save- Мельника в иностранном коллективе более, чем возможна.

Андрей ALWAYSWANNAFLY Бондаренко:

Я просил Loda этого не делать, а он не захотел.. Ну, дело его. Вот Nikobaby доволен, думает, ещё на зп посижу. У Alliance такой пушечный состав можно сделать — Nikobaby, Aramis, Save-, Nightfall, и Iceberg.

Но скорее всего, Save- будет в Alliance играть, если он захочет. Его точно позовут, это 100%.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: А когда-то они играли в финале TI! Пять команд по Dota 2, которые разочаровали своим выступлением в DPC-сезоне

Напоминаем, что недавно киберспортивную организацию Alliance покинули Ондрей Supream^ Старха, Родриго Lelis Лелис Сантос, Симон Handsken Хааг и тренер Никлас okcya Коскинен.

Состав Alliance:

  • Николай Nikobaby Николов
  • Адам Aramis Мороз

Материалы по теме

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Alliance оголосив про розпуск свого складу з Dota 2. Шведський клуб збере склад, «яким всі будуть пишатися»

Шведський клуб Alliance повідомив про повний розпуск свого складу з Dota 2. Останнім часом легендарний для Доти тег спіткали одні невдачі. Команда вже давно не демонструвала чемпіонської гри, а цього року навіть вилетіла з першого дивізіону DPC та не пройшла на The International 11.

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.