Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Украинский профессиональный игрок Андрей ALWAYSWANNAFLY Бондаренко прокомментировал изменения в команде Alliance. В шутку предположил, что к ним можно было бы добавить Nightfall, Save- и Iceberg. Но позже добавил, что судьба Виталия Save- Мельника в иностранном коллективе более, чем возможна.

Андрей ALWAYSWANNAFLY Бондаренко:

Я просил Loda этого не делать, а он не захотел.. Ну, дело его. Вот Nikobaby доволен, думает, ещё на зп посижу. У Alliance такой пушечный состав можно сделать — Nikobaby, Aramis, Save-, Nightfall, и Iceberg.

Но скорее всего, Save- будет в Alliance играть, если он захочет. Его точно позовут, это 100%.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: А когда-то они играли в финале TI! Пять команд по Dota 2, которые разочаровали своим выступлением в DPC-сезоне

Напоминаем, что недавно киберспортивную организацию Alliance покинули Ондрей Supream^ Старха, Родриго Lelis Лелис Сантос, Симон Handsken Хааг и тренер Никлас okcya Коскинен.

Состав Alliance:

  • Николай Nikobaby Николов
  • Адам Aramis Мороз

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Намагаючись вижити, європейська команда Alliance підписала двох росіян до складу Dota 2

0

Схоже, що європейці все ще не розуміють, яка дурниця підписувати гравців країни-агресора, проте деякі клуби, мабуть, через відчай, роблять цей необачний крок.

Iceberg з ALWAYSWANNAFLY зібрали команду, але не змогли пройти відкриті кваліфікації DPC

0

Кіберспортсмени Богдан Iceberg Василенко та Андрій ALWAYSWANNAFLY Бондаренко зібрали склад Fly To Lose та взяли участь у відкритій кваліфікації до третього туру DPC у Східній Європі. На жаль як і команда B8 команда Айсберга програла, та вилетіла з кваліфікацій.

Чемпіонський склад Alliance стане запрошенними гостями на ESL One Stockholm Major 2022

0

Чемпіонський склад Alliance, який у 2013 році в епічному матчі з рахунком 3-2 здолав NAVI, стане спеціальним гостем на ESL One Stockholm Major 2022, який має відбутися в травні.