Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Венчурна фірма Andreessen Horowitz оголосила сьогодні про запуск фонду Game Fund One вартістю 600 мільйонів доларів.  «Фонд буде присвячено побудові майбутнього ігрової індустрії».

Також відома як a16z, ця компанія не чужа інвестиціям в ігри та кіберспорт. Наприкінці минулого року a16z очолив раунд фінансування серії D на суму 75 мільйонів доларів для Overwolf, універсальної платформи для створення, обміну та монетизації внутрішньоігрових програм і модів.

Інші інвестиції фірми включають платформу соціальних ігор Lowkey, яку придбала компанія з розробки програмного забезпечення Niantic; переможець Esports Awards 2016 Super Evil Megacorp; і розробник мобільних ігор Zynga, який перебуває в процесі придбання Take-Two.

Andreessen Horowitz планує інвестувати в ігрові студії, ігрові споживчі продукти, послуги та ігрову інфраструктуру. Компанії-портфелі отримають підтримку багатофункціональної команди експертів фірми та допомогу у створенні цифрових спільнот, управлінні віртуальною економікою, найкращих методах ліцензування ІP та створенні команд розробників.

 

До фонду приєдналися кілька лідерів ігрової індустрії та візіонери, у тому числі засновник Roblox Девід Базуцкі, засновник Discord Джейсон Сітрон, співзасновник Riot Games Марк Мерріл, співзасновник Blizzard Entertainment Майк Морхейм, співзасновник Twitch Кевін Лін, засновник Zynga Марк Пінкус і засновник King Ріккардо Закконі.

Читайте також про те, що російські розробники ігор зустрілися з адміністрацією президента РФ для того, щоб знайти шляхи розвитку російської ігрової індустрії, яка також знаходиться під санкціями через війну в Україні. 

Материалы по теме