Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер NAVI прокоментував першу гру команди на EPL 15. Нагадаємо, що в грі проти польської п’ятірки AGO дебютував молодий гравець NAVI Junior Данило headtr1ck Валітов.

Андрій B1ad3 Городенський:

«AGO грала дуже добре і намагалася зламати наш захист різними тактиками. Думаю, у нас було недостатньо практики з headtr1ck. Ми встигли лише обговорити кілька моментів, але йому довелося виступати навіть не на тих ролях, які були у NAVI Junior. Йому було складно, але він молодець, оскільки намагався створити для команди ситуації з чисельною перевагою.

Усі гравці, а не тільки headtr1ck, робили багато дурних помилок. Ми могли закінчити Mirage двічі або тричі. У наступних матчах ми виправимося. Гра на Mirage була як одне велике тренування, що піде на користь команді.

Я вважаю, що основна причина важкого матчу з AGO – наявність у нас стендину. З Boombl4 було б легше щодо керівництва командою. У нас не виходило скласти повну картину того, що відбувається на карті, тому що кожен гравець займався цим сам для себе. У серединах раундів на пошук потрібних варіантів гри йшло занадто багато часу«.

 

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.