Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Анонсовано другий в новому сезоні турнір з Dota 2 від ESL з призовим фондом в 1 мільйон доларів США. Своєрідний Мейджор, хоч він так і не називається, відбудеться в Бермінгемі наприкінці квітня 2024 року. На ESL One Birmingham 2024 12 найкращих команд світу розіграють світову першість і чималий призовий фонд.

Білети на всі три основні дні турніру стартують від 62 до 294 фунтів стерлінга. Придбати їх можна вже зараз за цим посиланням. 

 

Материалы по теме

Team Falcons стали переможцями ESL One Birmingham 2024

0

Впевненою перемогою Team Falcons завершився ESL One Birmingham 2024. У фіналі міжнародний склад не мав жодних проблем проти росіян BetBoom і переміг з сухим рахунком 3-0.

ESL One Birmingham 2024 – інформація, результати, трансляція. Оновлюється!

0

В Британії стартував ESL One Birmingham 2024. На турнірі зіграють 12 команд, які змагаються за призовий фонд у розмірі 1 мільйона доларів.

Стали відомі всі учасники ESL One Birmingham 2024. Росіяни складають 25% всіх гравців, а українців лише двоє і ті в російській команді

Стали відомі всі учасники ESL One Birmingham 2024. Чимало українських команд намагалися пробитися на чемпіонат через кваліфікації, але жодній з них це не вдалося.