Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Британії стартував ESL One Birmingham 2024. На турнірі зіграють 12 команд, які змагаються за призовий фонд у розмірі 1 мільйона доларів.

Серед учасників є лише два українця Mira та Yatoro, які виступають за російський клуб Team Spirit. 

Турнір триватиме до 28 квітня. Спочатку команди зіграють групову стадію, з якої до Play-off вийде вісім колективів. Чотири найкращі команди потраплять у верхню сітку, а команди, що посіли 3-4 місця в групах розпочнуть основну стадію з сітки лузерів. 

Трансляція українською

Учасники

Склад команд

 

Групова стадія

Play-off

Материалы по теме

Team Falcons стали переможцями ESL One Birmingham 2024

0

Впевненою перемогою Team Falcons завершився ESL One Birmingham 2024. У фіналі міжнародний склад не мав жодних проблем проти росіян BetBoom і переміг з сухим рахунком 3-0.

Стали відомі всі учасники ESL One Birmingham 2024. Росіяни складають 25% всіх гравців, а українців лише двоє і ті в російській команді

Стали відомі всі учасники ESL One Birmingham 2024. Чимало українських команд намагалися пробитися на чемпіонат через кваліфікації, але жодній з них це не вдалося.

Анонсовано другий “Мейджор” сезону з Dota 2 – ESL One Birmingham 2024, на якому розіграють 1 мільйон доларів США

0

Анонсовано другий в новому сезоні турнір з Dota 2 від ESL з призовим фондом в 1 мільйон доларів США. Своєрідний Мейджор, хоч він так і не називається, відбудеться в Бермінгемі наприкінці квітня 2024 року. На ESL One Birmingham 2024 12 найкращих команд світу розіграють світову першість і чималий призовий фонд.