Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Новая порция информации от главного инсайдера в Counter-Strike. Ярек DeKay Льюис утверждает, что норвежская киберспортивная организация Apeks серьезно намерена выкупить jkaem из 100 Thieves, которые закрыли свой состав по CS:GO.

Сама возможность покупки jkaem смотрится правдоподобной, учитывая тот факт, что сам игрок является норвежцем, и в скандинавский состав организации он бы влился достаточно неплохо.

В то же время из Apeks недавно ушел Эрик truth Хансен Дирнес, а еще один игрок находится на испытательном сроке. Вероятнее всего организация планирует завершить формирование состава к турниру Elisa Invitational Fall 2020, начало которого назначено на 26 октября.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Unique и Ulliminar Gaming отказались играть против читеров, ранее победивших NAVI Youth

Сегодня ночью 100 Thieves сыграл свой последний матч перед роспуском состава в гранд-финале Intel Extreme Masters XV — New York Online, где они заняли второе место, заработав $10,000 и 2344 RMR-очка, уступив бразильцам из FURIA со счетом 1-3.

Материалы по теме

100 Thieves створює власну відеогру під кодовою назвою Project X. Розповідаємо, чому це може бути важливою подією для майбутнього

100 Thieves ось-ось перетвориться на щось набагато більше, ніж просто кіберспортивну організацію. Організація, що базується в Лос-Анджелесі, створює відеогру, і її розроблятимуть за участю професіоналів 100 Thieves, творців контенту та спільноти.

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Ветеран американської сцени CS:GO та Valorant Спенсер Hiko Мартін оголосив про завершення кар’єри

0

Капітан 100 Thieves і давня зірка FPS Спенсер Hiko Мартін оголосив про завершення кар’єри професійного гравця у Valorant. 12 квітня компанія повідомила вболівальників про заміни перед 2 етапом VCT.