Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Арсеній Триноженко у своєму відео висміяв путінського посіпаку Олега Царьова. Цей персонаж в Україні був прикладом ідеотизму серед проросійських депутатів, та втік до Росії в 2014 році. 

Зараз Царьов несподівано з’явився на окупованих Росією територіях і несе якусь маячну. Дивитися без болю та сміху на колишнього українського політика, а тепер колаборанта, просто неможливо. 

Якщо хочете посміятися разом з Сєнею — дивіться відео.

 

Материалы по теме

ТОР-10 корисниї фішок в CS2 від Арсенія Триноженко

Арсеній Триноженко зібрав основні фішки довгоочікуваної CS2, тож якщо ви вже отримали доступ до бети, чи чекаєте на нього і хочете більше знати про гру, на яку незабаром перейде все ком’юніті Counter-Strike, обов’язково подивіться це відео.

Арсеній Ceh9 Триноженко перейшов на українську на Youtube і заблокував свої відео для росіян

Після півтора роки спроб достукатися до росіян Арсеній Триноженко розчарувався і нарешті заблокував свій ютуб для росіян, як це колись зробив Олександр Петрик. Віддетер влоги на ютубі багаторазового Чемпіона світу з CS 1.6 будуть виходити українською мовою.

Черговий скандал в кіберспорті. Цього разу посварилися стрімер Евелон та чемпіон світу Ceh9

В кіберспорті черговий скандал. Після неодноразової критики та тролінгу від чемпіона світу з CS 1.6 Арсенія Триноженко у бік стрімера українського походження Евелона у останнього не витримали нерви і він вибухнув в ефірі. Українець, який є найпопулярнішим ігровим стрімером у російськомовному сегменті і продовжує працювати на російську аудиторію, обматюкав легендарного кіберспортсмена прямо на стрімі.

Олександр Петрик жорстко розкритикував чергові колаборації s1mple та b1t з росіянами на тлі війни в Україні

0

Олександр Петрик жорстко розкритикував професійних гравців NAVI українців s1mple та b1t на тлі їх чергових колаборацій з росіянами. Нещодавно b1t засвітився в інстаграмі відомого російського блогера, а s1mple взяв участь у «благодійному» стрімі разом з чисельними росіянами в тому числі Z-патріотом Фінарготом.