Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Асоціація професійних гравців у Counter-Strike (CSPPA) закликала ESIC прискорити процес та якомога раніше опублікувати підсумки банів тренерів.

«CSPPA високо оцінює роботу, виконану ESIC, але водночас вважає, що початкове розслідування у 2020 році було недостатнім, а винесення покарання другій групі тренерів зайняло надто багато часу. Для здоров’я професійної сцени шкідливо, коли розслідування продовжуються протягом тривалого періоду, що ми бачили в цих випадках, ми вимагаємо покращення та оптимізації цього процесу.

У CS:GO немає місця шахрайству та зловживанню багами, а це означає, що у нашій екосистемі потрібна така компанія, як ESIC. CSPPA знає, що за зачиненими дверима відбулися певні зміни того, як ESIC проводить свої розслідування. Це має призвести до більш прозорих та ефективних розслідувань у майбутньому. CSPPA уважно стежитиме за ESIC і надаватиме будь-яку допомогу в разі потреби».

Раніше дуже багато чинних гравців та інших діячів кіберспорту розкритикували ESIC за неадекватне затягування розслідування, та покарання ряду тренерів безпосередньо перед самим початком Мейджора, коли вже не було часу зробити заміни. При цьому ходять чутки, що частину тренерів, які теж винні, не було покарано і вони залишаються працювати на мейджорі. 


CSPPA є асоціацією професійних гравців, до якої входить багато дуже іменитих професіоналів. Ось що каже про себе асоціація на власному сайті.

Асоціація професійних гравців Counter-Strike (CSPPA) — це всесвітня представницька асоціація професійних гравців у Counter-Strike (CS:GO). CSPPA має на меті захистити та просувати інтереси професійних гравців Counter-Strike як під час, так і після їхньої активної кар’єри. CSPPA працюватиме над забезпеченням найкращих умов праці для гравців, враховуючи особливий характер галузі.

Будь-який гравець, який уклав контракт або активно шукає контракт як професійний гравець Counter-Strike і який виступає на елітному рівні, має право бути активним членом CSPPA.

CSPPA керується радою гравців CSPPA. Рада гравців CSPPA щороку обирається членами на Генеральній асамблеї CSPPA. На Генеральній асамблеї CSPPA 2021 року було обрано наступну раду гравців, які будуть представляти організацію в наступні роки:

Кріс ‘chrisJ’ де Йонг
Натан «NBK» Шмітт
Макс ‘MIGHTYMAX’ Хіт
Мартин ‘STYKO’ Стик
Майкіл «Golden» Селім
Джонні «JT» Теодосіу
Ден ‘apEX’ Мадесклер

Материалы по теме

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.

Луїс peacemaker⁠ Тадеу повідомив, що ESIC зняла з нього дворічну дискваліфікацію після наведення доказів його невинності

0

Відомий бразильський тренер peacemaker⁠, якого було дискваліфіковано перед самим мейджором, повідомив, що його реабілітували.

Team Spirit обурені покаранням їх тренера та не розуміють хто такі ESIC. Розбираємо ситуацію

Team Spirit виступили з жорсткою і дуже довгою заявою щодо покарання їхнього тренера та зняття його з Мейджора. Команда протестує, вважає рішення не справедливим, не визнає легітимною організацію ESIC та просить підтримки у громадськості.