Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Датская пятерка из Astralis продолжает свое доминирование на CS:GO сцене.

1551643661.3912

 Astralis с легкостью одержали три победы на групповой стадии (Complexity Gaming, Cloud9 и Renegades). В первом матче плей-офф датская пятерка встретилась с Ninjas in Pyjamas. Первая, разгромная карта, закончилась со счетом 16:02 в пользу Астралис. На второй карте шведы собрались, но датчане одержали победу с минимальным перевесом.

В полуфинальном матче Astralis играли против mibr. Бразильцы в трудном матче отдали свой пик с минимальным перевесом. А вот на @inferno датская пятерка с легкостью довела игру до финального конца. В гранд-финале Astralis сыграли против ENCE Esports, но финский коллектив не навязал своей игры лучшей команде мира.

Подробные результаты и тд в нашем репортаже

Материалы по теме

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

Колишній гравець Monte зізнався з якими проблемами він стикнувся в українському клубі

0

В інтерв’ю Astralis колишній гравець Monte і поділився своїми думками щодо того часу, що він провів в українському клубі і тих проблем, які його там спіткали.

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.