Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Легендарний Лукас gla1ve Россандер офіційно залишив Astralis. Останні місяці чотирикратний переможець Мейджорів перебував на лаві запасних.

Останні 7 років були фантастичною подорожжю“, — сказав gla1ve на веб-сайті Astralis. — “Я назавжди запам’ятаю Astralis, як найкращу команду, за яку я коли-небудь мав честь грати. Сім’я, яка завжди була поруч я, уболівальники, команда, яка працює за лаштунками вдень і вночі, і, звичайно, всі мої товариші по команді, з якими я ділився кров’ю, потом і слізьми протягом багатьох років”.

Організація також віддала належне своєму колишньому капітану, нагадавши про “чотири мейджори, нескінченну низку перемог у турнірах, найдовше перебування на вершині світового рейтингу, і те, що він був одним з тих, хто назавжди змінив стиль гри в CS:GO і був “найкращим лідером у грі всіх часів”.

За непідтвердженою інформацією легендарний гравець продовжить кар’єру в якості капітана ENCE. Ймовірно Глейв замінить Snappi, який може перейти в Falcons.

 

Материалы по теме

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Гравчині з Astralis закликають Valve відкинути сексизм і зробити агентів жіночої статі безкоштовними

0

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.

Astralis підпишуть найбездарнішого тренера-читера ТІР-1 сцени

0

Astralis оголосили про підписання 35-ти річного данського спеціаліста Каспера ruggah Дує на роль головного тренера свого складу з CS2. Тренер має приєднатися до команди максимум у квітні після того, як закінчиться його контракт з OG.