Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Astralis звільнили свого тренера Пітера casle Арденшельда. Спеціаліст очолив основний склад клубу восени 2022 року після того, як зробив молодіжний склад надзвичайно успішним.

Нажаль успіхи на ТІР-1 рівні виявилися значно скромнішими і клуб вирішив замінити наставника кимось іншим. 

Каспер Штраубе, спортивний директор:

“Завжди складно прощатися з людьми, які зробили значний особистий і професійний внесок і Пітер був лояльним протягом усього свого перебування тут, завжди наполегливо працюючи для досягнення наших цілей. Тому від імені організації я висловлюю великий дякую йому за його зусилля як з нашою командою талантів, так і з головною командою. Я впевнений, що ми побачимо успіх Пітера в майбутньому.

Наші вимоги високі і ми постійно розвиваємось як команда, так і як організація. Після аналізу осіннього сезону та роботи над визначенням майбутніх цілей у команді та навколо неї дійшли висновку, що потрібен спеціаліст з іншими навичками, ніж є у Пітера. Ми зараз працюємо над пошуком, щоб почати роботу у 2024 році.

Загалом ми перебуваємо в гарному стані та вступаємо в 2024 рік із твердою вірою, що зможемо конкурувати на найвищому рівні. Для цього, серед іншого, потрібно знайти правильного тренера, який би керував командою, і цей процес триває”.

Пітер Арденшельд:

“Я, звичайно, засмучений тим, що більше не буду частиною Astralis. Це організація та люди, яких я надзвичайно поважаю і я бажаю їм найкращого. Дякую за надану мені можливість і за фантастичний час, як з командою талантів, так і з основною командою, частиною якої я пишався бути. І дякую всім уболівальникам за вашу фантастичну підтримку. Я буду сумувати за цим. Побачимось!”

Материалы по теме

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Гравчині з Astralis закликають Valve відкинути сексизм і зробити агентів жіночої статі безкоштовними

0

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.

Astralis підпишуть найбездарнішого тренера-читера ТІР-1 сцени

0

Astralis оголосили про підписання 35-ти річного данського спеціаліста Каспера ruggah Дує на роль головного тренера свого складу з CS2. Тренер має приєднатися до команди максимум у квітні після того, як закінчиться його контракт з OG.