Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор студии MainCast Алексей Bafik Бафадаров в Twitter поделился мнением о перестановках  Natus Vincere по Dota 2. По его словам, замена Семена CeMaTheSlayeR Кривули — не самое лучшее решение, и он понимает, что видит лишь «вершину айсберга».

22 мая Natus Vincere объявили о замене Семена CeMaTheSlayeR Кривули. Его место в команде занял Виталий so bad Ошманкевич, который ранее выступал за Team Unique, цвета которой он защищал с ноября 2019 года по март 2020. Кроме этого, игрок выступал за Vega Squadron во время закрытых квалификаций на The International 2019.

Состав Natus Vincere: 

  • Владислав Crystallize Кристанек
  • Идан MagicaL Варданян
  • Павел 9pasha Хвастунов
  • Виталий so bad Ошманкевич(испытательный срок)
  • Ильяс Illias Ганеев

Материалы по теме

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Valve анонсувала місця та дати проведення мейджорів з Dota 2, а також додала у гру комплекти клубів підтримки

Valve анонсувала три мейджори у 2023 році, а також додала у гру комплекти клубів підтримки та запустила фентезійні ліги регіонів.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і

Про нового гравця, новий патч, вплив війни на команду та інше в перекладі інтерв’ю Олександра s1mple Костилєва перед BLAST в Абу-Дабі

«Гробовщик» так люблять називати Сімпла західні ЗМІ, розповів про очікування Natus Vincere від фіналу BLAST та про майбутнє поточного складу. Ми переклали це інтерв’ю повністю для наших читачів.