Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія зі збору кіберспортивних даних Bayes Esports оголосила про стратегічні інвестиції в розмірі 6 мільйонів євро, які будуть використані для подальшого масштабування компанії та розширення на нові ринки.

Згідно з релізом, нові інвестиції будуть використані для наймання щонайменше 25 нових членів команди та подвоєння портфеля стратегічного партнерства берлінської компанії.

Основним інвестором був американський курортний оператор Las Vegas Sands, до якого приєдналася BITKRAFT Ventures

Bayes esports — це компанія, яка використовує AI та інші інструменти для збору та створення даних кіберспортивних матчів. Ці дані потім використовують організатори турнірів, кіберспортивні команди та букмекерські компанії.

Це вже не перші інвестиції у компанію. У 2021 році вона вже залучила 10 млн євро. У пресрелізі Bayes зазначив, що компанія планує принаймні подвоїти суму інвестицій у 2022 році. Bayes націлена на завоювання ринку США та намагається отримати ліцензію, як основний постачальник даних для букмекерів у США та Європі.

Генеральний директор і керуючий директор Bayes Esports Мартін Дачсельт сказав: «Ми шукали стратегічних інвесторів, які б співпрацювали з нами, щоб професіоналізувати індустрію кіберспорту. Сильні акціонери та стійке зростання є основними вимогами до відкритої екосистеми».

Bayes Esports нещодавно поновила важливі партнерства з відомими кіберспортивними компаніями Riot Games та ESL Gaming. Також Bayes є партнером по обробці даних Beyond the Summit. BEDEX, запатентована платформа збору даних, розроблена Bayes, використовується такими гігантами як Google та Bet365.

Материалы по теме