Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор студии Maincast Арен VeRsuta Зурабян в своём Twitter ответил на критику со стороны сообщества о комментировании финала турнира Gamers Without Borders 2020

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:  Менталитет, отсутствие капитанов и отмена сундуков — Sh4dowehhh о главных проблемах СНГ-Доты

В частности, зрители были недовольны фразой “бегающий бесполезный кусок”, которую Зурабян сказал во время второй карты по отношению к герою Владислава Crystallize Кристанека:

Напомним, что в финале турнира Team Secret сокрушила NAVI со счётом 3:0.

Gamers Without Borders 2020 —  благотворительный турнир с призовым фондом в размере 1,5 миллионов долларов США. Все деньги пойдут на борьбу с  распространением  коронавирусной пандемии(COVID-19)

 

Материалы по теме

Maincast переіменувала свої канали на стрімінгових платформах для більшої зручності глядачів

0

Українська студія Maincast повідомила, що для зручності переіменувала всі свої канали на Twitch та Youtube. Раніше канали називалися досить рандомно і було досить складно згадати їх правильні назви.

НАВЧАЛЬНЕ ВІДЕО! Як правильно розбирати демки з CS від Sergiz

0

Мейнаст започаткував серію навчальних відео в першому з яких колишній гравець Akuma, а нині коментатор студії Sergiz розповідає про те, як правильно та ефективно розбирати свої демки.

Українські шанувальники кіберспорту продовжують масово дивитися російськомовні трансляції в тому числі студії колишніх Рухабівців

Українські фанати кіберспорту продовжують дивитися російськомовні канали попри те, що триває війна. Про це можна дізнатися із аналітики порталу streamscharts.com Так дослідження аудиторії каналу студії Мейнкаст з Dota 2 показало, що ледь не половина її глядачів не нехтує трансляціями російськомовної студії Paragon, яка хоч і зареєстрована в Німеччині, але фактично складається з колишніх співробітників Рухабу.

Фонд власника NAVI Максима Кріпи разом з NAVI, Maincast і S.T.A.L.K.E.R. 2 повідомили, що передали на фронт 100 мікроавтобусів

Фонд власника NAVI та Maincast Максима Кріпи (за даними Forbes UA) MK Foundation у співпраці з NAVI, Maincast та розробниками S.T.A.L.K.E.R. 2 передав для потреб ЗСУ 100 вантажних бусів. Інформація і відео про це з’явилися у телеграм каналі студії Maincast.