Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор RuHub Дария Eiritel Морозова высказалась по поводу негативных комментариев в сторону команды Virtus.pro после поражения ESL One Fall 2021 по Dota 2. Напомним, что они завершили выступление на ESL One Fall 2021 в шаге от финала.

Дария Eiritel Морозова отметила, что зрители всегда недовольны результатами СНГ команды, будь то победа или поражение:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Очень жаль, что команда разогналась так поздно» — Реакция киберспортивного сообщества на победу Tundra Esports на ESL One Fall 2021

Virtus.Pro заработали 45000$, а PSG.LGD прошла в гранд-финал ESL One Fall, где уступила команде Tundra Esports. Напомним, что чемпионат проходил с 21 по 29 августа, призовой фонд которого составил $400 000! 12 сильнейших команд мира выступали на данном чемпионате.

Материалы по теме

Кубки у вигляді ядерних ракет, та нормативи ГТО. В Росії пройшов Чемпіонат Росії з комп’ютерного спорту

У російському Бєлгороді пройшло імпортозаміщення кіберспорту. Замість змагання на міжнародних турнірах команди змагалися на Чемпіонаті Росії з комп’ютерного спорту. Турнір відвідали й дискваліфіковані з Мейджора по Dota 2 скандальні Virtus.pro

YEKINDAR та buster залишать російський клуб Virtus.pro. Гравців переведено в запас та виставлено на трансфер

Команда Virtus.pro повідомила, що двоє її гравців латиш YEKINDAR та казахстанець buster переведені в запас та виставлені на трансфер.

Virtus.pro звинуватили Weplay Esports у порушенні контракту

Virtus.pro зробили офіційну заяву щодо їх сьогоднішнього зняття з Weplay Academy League Season 4. Команда, що належить російському олігарху Усманову, та тісно пов’язана з керівництвом Росії, звинуватила Weplay Esports у недотриманні умов договору, та в обмані суспільства щодо того, що Weplay не має договорів з російськими структурами.

Weplay Esports вибичилася за хибне рішення перед українцями та виключила академію Virtus.pro з Weplay Academy League Season 4

Щойно Weplay Esports опублікувала звернення, в якому принесла вибачення українським уболівальникам за запрошення академічної команди Virtus.pro під назвою Outlaws на Weplay Academy League Season 4. Також студія виключила російську команду зі свого турніру.