Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte, нажаль для всіх українських уболівальників, тотально провалився в Далласі. Команда, яку вже кілька місяців штормить від змін, провалила екзамен і встала перед черговим вибором знову щось змінювати, чи продовжувати наполегливо тренуватися, зберігаючи склад до наступного Мейджора.

Наразі виступи і перестановки в команді, які почалися після розставання з sdy, виглядають імпульсивно і нелогічно. Клуб ледь тримається в тридцятці найкращих і може вилетіти з неї після чергового невдалого виступу. 

В першому матчі в Далласі Monte зустрілися з Vitality і розпочали потужними 9-3 за сторону атаки на Nuke. Проте після зміни сторін команда “догралася” до додаткових і зрештою програла їх в нуль. 

Наступний суперник Falcons просто не помітив Monte на сервері, продемонструвавши розрив в класі і це зробила команда, яка не входить до першої десятки світового рейтингу. Falcons проходять далі, а Monte в черговий раз пакують валізи на ранній стадії турніру. 

Материалы по теме

Monte вилетіли з першої тридцятки світового рейтингу і їх майже наздогнали B8

0

Оновився рейтинг HLTV і Monte вилетіли з першої тридцятки, посівши 31 місце. В останнє так низько Монте були аж у квітні 2023 року, до того, як показали неймовірну гру на Мейджорі в Парижі.

Чорний день для Monte. Український клуб програє переважну більшість матчів і не зрозуміло, коли перерветься це піке

0

9 червня можна відмітити в календарі як один з найневдаліших днів для українського клубу Monte. За день п’ятірка під керівництвом lmbt зіграла шість матчів, але змогла перемогти лише у двох з них.

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.

NAVI провалили IEM Dallas 2024. Тренер команди заговорив про можливі зміни в складі

0

NAVI вилетіли з IEM Dallas 2024. Чемпіони Мейджора були безпорадними проти Heroic і програли з рахунком 0-2 в матчі за виживання в групі.