Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вже сьогодні український клуб Monte зустрінеться з шведською командою c, яка шостого березня вразила світ, вибивши з BLAST зіркових Falcons.

В сусідньому матчі сітки Monte, яких багато хто списав з рахунків, просто знищили учасників майбутнього Мейджора Imperial. Тепер український колектив, до якого тимчасово на допомогу повернувся sdy, зіграє з Metizport за місце в вирішальному турі, де буде розігруватися запрошення на весняні фінали Бласта. 

Але не тільки перемоги Metizport і Monte вразили глядачів. Ще більше вражає виступ португальців SAW, які з посередньої команди в останній час перетворилися на монстрів, які виносять один за одним титулованих суперників. Сьогодні SAW відправили пакувати валізи не когось, а вічно “суперкоманду” Clou9, а вчора те саме вони зробили з Liquid. 

Не можна не відмітити і OG, які в першому турі здолали ще одних учасників Мейджора Complexity. 

Для завоювання квоти на весняні фінали BLAST Monte потрібно виграти два матчі. Клуб повідомив, що sdy буде допомагати команді це зробити до завершення їх виступу на турнірі. 

Материалы по теме

Українські команди провалили турнір за 100 тисяч доларів, а перемогла 48 команда у світовому рейтингу

0

Українські команди не змогли проявити себе на ТІР-2 турнірі від російського букмекера. На чемпіонаті RES European Series #4, спонсорованому 1xbet, розігрувалося 100 тисяч доларів, а перемогу святкувала команда Sangal, яка посідає лише 48 місце у світовому рейтингу, але спонсорується тим самим букмекером.

Monte укомплектували склад двома 28-річними ветеранами і випустили круте промо нового гравця

0

Monte доповнили свій склад двома гравцями передпенсійного віку. Судячи з усього, невдалий експеримент з молоддю спонукав команду взяти курс на максимальний досвід, сподіваємося з цього щось вийде.

Monte повернули Gizmy в академічний склад

0

Слідом за Ryu український клуб Monte повернув до академічного складу Gizmy, хоча лише кілька тижнів тому команда заявляла, що продемонструє силу гравців власної академії. Нажаль реальність виявилася не такою райдужною, як очікування.

Monte роблять заміну в складі, відправляючи Ryu назад в академію набиратися досвіду

0

Після не надто вдалого виступу на ESL PRO League український клуб Monte вирішив зробити зміни і повернув Ryu до академічного складу команди. Хто замінить молодого гравця наразі невідомо, проте власник клубу Дмитро Вовк обіцяв оприлюднити цю інформацію найближчим часом.