Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Не дивлячись на те, що сексуалізація контенту в іграх завжди є спірним питанням, це не скасовує того факту, що всі без винятку розробники намагаються зробити людських персонажів гри якомога більш сексуальними.

Цікаво, що у другій частині Overwatch Blizzard взагалі пішли на поводу у гравців, яким не подобалися занадто «пласкі» модельки героїв Трейсер та Діва і переробили їх, збільшивши та скругливши окремі частини тіла жіночих героїнь. 

Допрацювання особливо помітні у порівнянні. 

Нагадаємо, що зараз проходить тестування другої частини Overwatch. Після її виходу першу частину закриють, а весь кіберспорт у грі переїде на нову версію гри, як і все ком’юніті. Таким чином Blizzard виключать варіант розділення ком’юніті гри на дві частини. На відміну від Overwatch в Overwatch 2 команди будуть складатися не з шести, а з п’яти гравців. 

Читайте також про те, що Арсеній Триноженко збирає донати на бойовий безпілотник

Материалы по теме

Blizzard представили нового героя в Overwatch 2. Гра вийде вже 4 жовтня

0

Повідомляється, що Blizzard Entertainment на  Tokyo Game Show 2022 представили нового героя підтримки в Overwatch 2. 

Ігри Overwatch, Diablo та Call of Duty з’являться у Microsoft Xbox Game Pass

Філ Спенсер, генеральний директор Microsoft Gaming, підтвердив, що Overwatch, Diablo та Call of Duty з’являться у платній службі підписки Microsoft Xbox Game Pass.

Професійна команда звільнила гравця через пост у Twitter

0

Курйозний випадок стався в американській лізі Overwatch. Команда New York Excelsior повідомила про розставання з гравцем Myunb0ng і навіть опублікувала слова подяки за гру у твіттері, проте сам гравець дізнався про своє звільнення з цього самого посту.

Blizzard прибере лутбокси з Overwatch та Overwatch 2. Раніше компанія заробила на них понад мільярд доларів

Стало відомо, що Blizzard прибере лутбокси з Overwatch у найближчому оновленні, тако ж лутбоксів не буде й у наступній частині гри Overwatch 2, на яку перейде вся екосистема після її виходу.