Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На тижні моди в Мілані розробник гри Diablo IV компанія Blizzard презентувала тематичну колекцію одягу в стилі гри під назвою «Chthonic Penumbra». Автором колекції став данський модельєр Han Kjøbenhavn.

Осінньо-зимова колекція жіночого одягу Han Kjøbenhavn «Chthonic Penumbra» виходить далеко за рамки футболок і толстовок, які зазвичай асоціюються з ігровою модою. Лінія складається з яскравих модних виробів із штучного хутра, веганської шкіри та пір’я в сірих і чорних відтінках, яскравих криваво-червоних тканин, доповнених перлами та хромованими елементами. Хан Кьобенхавн описав нову колекцію, як натхненну фразою «пекло, як прекрасне місце».

Читайте також: Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що перші колони російських танків під Києвом знищили колишні геймери

Материалы по теме

Днями стартує бета-тест Diablo IV, гру можна скачати вже зараз

Бета-тест четвертої частини геніальної франшизи Diablo стане доступним вже цими вихідними.  17-19 березня протестувати гру зможуть ті, хто зробив передзамовлення будь-якої частини, а 24-26 березня до них зможуть приєднатися всі бажаючі.

Activision Blizzard виплатить 35 мільйонів доларів SEC по справі про домагання та дискримінацію

Видання Bloomberg повідомило, що Blizzard виплатять 35 мільйонів доларів штрафу SEC (Комісії по цінним бумагам та біржам США). Річ у тому, що компанія порушила ряд законів США після того, як навколо неї почалося розслідування, пов’язане з випадками домагань та дискримінації у компанії.

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.