Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший тренер ECNE Слаава Twista Рясанена сегодня получил разбан от ESIC. Ранее он был осужден за использование тренерского бага. На мажорах он тренировать по-прежнему не сможет. Об этом он написал в Twitter.

https://twitter.com/TwistaCSGO/status/1488529204165677060

Более 6 лет назад я совершил свою самую большую ошибку, и мне придется ходить с этим позором до конца своей жизни. Но теперь я рад сообщить, что мои запреты от ESIC сняты, и я снова в деле. Я могу только надеяться, что люди дадут мне второй шанс.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Heroic проиграли парням из K23 в рамках турнира Pinnacle Winter Series #1

Вместе с ним команда 🇫🇮ENCE добилась самых высоких результатов:

  • 2 место на IEM Katowice 2019
  • 1 место на BLAST Madrid 2019
  • 1 место на StarSeries S 6

Материалы по теме

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

ENCE оголосили новий склад команди на 2024 рік

0

ENCE після втрати свого зіркового складу, який стабільно входив в п’ятірку найкращих команд світу, оголосили новий склад. До команди приєдналося польське ядро команди 9INE.

Костяк ENCE “обрав гроші” і перейшов у Falcons. Новий склад команди арабських шейхів виглядає, як команда ТІР-1 рівня

ENCE оголосили про закриття поточного складу з CS2. Команда, яка займає четверту сходинку світового рейтингу і у 2023 році стабільно була в світовому топі, розвалюється на очах і буде змушена починати все спочатку у 2024-му.