Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

CadiaN офіційно приєднався до складу Liquid. 28 річний данський гравець стане капітаном і снайпером команди.

Раніше на цьому тижні до складу приєдналися Феліпе skullz⁠ Медейрос і Вілтон zews⁠ Прадо, причому Зевс вже був тренером Рідких і пішов з посади через інфаркт, який змусив спеціаліста тимчасово завершити кар’єру. 

Головні проблеми Liquid почалися після того, як з команди пішов nitr0. Liquid мали вочевидь сильний склад, але не могли найти гідну заміну IGL і постійно експериментували, переважно невдало. Скоріше за все досвідчений CadiaN стане ключем для виходу команди з великої кризи, звісно за умови, що новий склад знайде синергію.

Наразі в команді не вистачає лише одного гравця до повного складу. Цікаво, що склад вийшов максимально інтернаціональним, бо в ньому можна знайти як гравців з Північної та Південної Америк, так і представника Західної Європи і гравця з країни Балтії. 

Кіт «⁠NAF⁠» Маркович
Марекс «⁠YEKINDAR⁠» Галінскіс
Феліпе «⁠skullz⁠ » Медейрос
Каспер «⁠cadiaN⁠» Мьоллер

Вілтон “⁠zews⁠” Прадо (тренер)

 

Материалы по теме

Team Liquid звільнили сadiaN. За чутками позбавляться тренера і замінять капітана

0

Team Liquid виставили на трансфер свого капітана сadiaN, також, за інформацією Річарда Льюїса, команда звільнить тренера zews, а новим капітаном стане Twistzz.

Team Liquid випустили круту колекцію мерчу по всесвіту STAR WARS

0

Team Liquid запустили потужну колаборацію з зоряними війнами. На клубному сайті можна придбати футболки, худі, штани, шорти килимки для миші і навіть кейкапи за мотивами легендарної саги STAR WARS.

Liquid сенсаційно не вийшли на Мейджор. Всі результати PGL Major Copenhagen 2024 American RMR

0

Сенсаційними результатами завершився американський RMR до PGL Major Copenhagen 2024. На перший Чемпіонат світу 2024 року не вийшла команда Liquid, яка була головним фаворитом змагань!

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: CADIAN №18

Потужні виступи на найбільших турнірах принесли колишньому капітану Heroic його першу появу в ТОР-20 найкращих гравців року. Данець посів 18-те місце рейтингу у 2023 році.