Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня, 22 июня стали известны результаты жеребьевки группового этапа на StarLadder CIS RMR 2021 для СНГ. По этим данным — 3 самых сильных коллектива СНГ будут играть в одной группе.

После увиденного, CEO forZe — Сергей Игнатко в своем твиттере высказался по поводу этой новости:

После чего главный судья StarLadder CIS RMR по CS:GO Егор pANda Коломиец ответил CEO forZe Сергею Игнатко, и обьяснил ему все тонкости жеребьевки группового этапа на чемпионате:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI, Gambit и Akuma попали в одну группу на StarLadder CIS RMR 2021

Открытые квалификации на StarLadder CIS RMR 2021 проходили с 5 по 7 июня в онлайн-формате. Закрытые отборочные состоялись с 18 по 21 июня. Основная часть ивента стартует 27 июня, призовой фонд чемпионата составит $100 тыс.

Материалы по теме

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Starladder повертається до проведення ланів. Українська компанія допоможе провести великий турнір по CS:GO в Дубаї

Українська компанія Starladder, в якості технічного організатора, проведе перший в цьому році турнір серії Global Esports Tour 2022. Турнір пройде з 9 по 11 червня в Дубаї по дисципліні Counter-Strike: Global Offensive.

Maincast oбізвав ForZe бензоколонкою, правда чомусь тільки на українськомовній трансляції

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.