Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Голови двох українських клубів влаштували публічні дебати у твіттері. CEO клубу IKLA Максим Беднарський дав офіційну відповідь на запитання, чому гравці команди не повернулися в Україну, яке поставив у своєму влозі CEO Lazer Cats Олексій Малецький.

На думку керівника IKLA гравці не порушили ніяких законів і це їх власний вибір, а інфлюенсери поширюють хибні наративи про те, що цей вчинок нашкодив іншим гравцям.

Пан Олексій yxo Малецький в останньому відео на своєму каналі youtube попросив надати офіційну відповідь організації чиї гравці виїхали і не повернулися. Відповідаю – колективна відповідальність не працює. Наратив який просувають інфлюенсери, що через наших гравців когось не випустять з інших кіберспортсменів – фейк і обман. Давайте фактаж – хто не зміг виїхати ? Порушили закон ? Давайте фактаж – який закон порушили ? “Відповідальність для тих, хто виїхав законно на обмежений період і не повернувся, – відсутня” (sport.ua/uk/news/652643) Розумію, що багатьом це може не подобатися. Але ви на те і інфлюенсери щоб поширювати правдиву перевірену інформацію. А не чиїсь припущення з голови і гейт.

Олексій Малецький відповіддю не задовільнився, на його думку Беднарський має окреслити, коли саме гравці повернуться в Україну. 

Тобто замість того щоб дати змістовну відповідь ти налив води. Зрозуміло що нічого не зрозуміло. Турнір на який виїхали хлопці був в кінці серпня, зараз листопад. Макс, так а де відповідь організації на підставі чого виїхали і коли планують повернутись?

CEO IKLA дав ще одну відповідь, проте згодом видалив останній твіт. 

Виїхали на турнір і не повернулись бо не захотіли. Це ж очевидно. Якщо тобі не зрозуміла моя відповідь і ти знов питаєш очевидні речі, то я не знаю якої відповіді ти чекаєш від організації. Якщо б це було незаконно це була б інша справа, а так просто хайпуєте на темі патриотизму і зради, для мене нічого не змінилось, що вони в Україні, що в Португалії. У них є контракт, нажаль проводити буткемпи з ЕУ гравцями в Києві ми не можемо через війну.

 

Материалы по теме

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

yXo нарешті зробив інтерв’ю з CEO Monte Дмитром Вовком

На Youtube вийшло цікаве інтерв’ю Олексія Малецького з CEO Monte Дмитром Вовком. Це одна з останніх робіт відомого коментатора, знята в студії WePlay.

“Ігри майбутнього: смілива російська «кіберспортивна» подія, в яку держава вкладає 58 мільйонів доларів” – переклад статті Esports Insider

Авторитетне західне кіберспортивне ЗМІ Esports Insider опублікували статтю, присвячену турніру Путіна Ігри майбутнього, який незабаром розпочнеться в Казані.