Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

11-го червня відбудуться благодійні перегони організовані Чемпіоном України з одної з версій сімрейсингу 2021 року Домініком Хорошавіним в кооперації з військовослужбовцями ЗСУ. Головна мета перегонів — збір коштів на підтримку медичного батальйону «Госпітальєри«.

Запрошуемо о 19:00 на пряму трансляцію благодійного стріму на ютуб каналі Домініка Хорошавіна.

Програма стріму наступна: о 19:00 збір глядачів, знайомство та короткий екскурс у світ Сімрейсінгу. О 19:20 почнеться кваліфікація перегонів.

В 19:35 старт 20-ти хвилинної гонки на трасі Spa-Francoshamps. По завершенню заїзду нас чекає невеличке інтерв’ю з призерами змагань. Далі ми перейдемо до другого етапу стріму, а саме до розмови з військовослужбовцями, де вони поділяться своїми історіями, переживаннями та новинами війни.

Глядачі матимуть можливість донатити кошти, за бажанням, на підтримку Госпітальєрів. (Деталі будуть доступні в описі стріму).

Інформація для пілотів: Перегони матимуть стартовий внесок мінімум 300 гривень. Всі кошти підуть на підтримку медичного батальйону «Госпітальєри».

Симулятор: Assetto Corsa
Формат заїзду:
— 60 хвилин вільна практика
-15 хвилин кваліфікація
-20 хвилин + додаткове коло основний заїзд

Авто: BMW M235i Racing
Трек: Spa-Francoshamps 2022 (максимум 47 слотів)
Налаштування авто: фіксовані налаштування

Всіх чекаємо на ютуб каналі Домініка. Разом до перемоги! Слава Україні!

Реєстрація на гонку в діскорд КМАМК: https://discord.gg/sjXm7mdh

Материалы по теме

Продавець сумління — українець Олександр DkPhobos Кучеря працює у студії Paragon на російськомовній трансляції DPC

Українець за національністю Олександр DkPhobos Кучеря прямо зараз працює на російськомовній трансляції другого дивізіону DPC ліги Східної Європи, трансляцією якої займається компанія Paragon. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Михайло Звєрєв.

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT відвідає Україну, щоб привести медикаменти для ЗСУ

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT Пітер Kremer3 Кремер повідомив, що прямує в Україну, щоб допомогти на фронті українським військовим. Англієць планує провести кілька трансляцій, зібрати гроші на медикаменти і особисто привезти їх в Україну.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України закликав не допускати російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

0

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України — КФВС МОН України направив листи про недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.