Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Complexity Gaming стали лидерами группы В и стали второй командой в плей-офф DreamHack Open Summer 2020 для Европы.

В дебютном матче группы Complexity обыграли forZe со счетом 2:1 по картам, а в битве за слот в плей-офф в упорной борьбе на двух картах одолели OG. Ранее в плей-офф прошли BIG.

Промежуточные итоги группового этапа:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Liquid стали первым участником плей-офф DreamHack Open Summer 2020 для Северной Америки

DreamHack Open Summer 2020 для Европы проходит в период с 8 по 16 августа в онлайне. 8 коллективов сражаются за общий призовой фонд в размере $90,000, а также очки Pro Tour. Следите за ходом матчей в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

Група інвесторів під керівництвом Джейсона Лейка купує Complexity у GameSquare

GameSquare оголосила про продаж бренду Complexity Gaming групі інвесторів Global Esports Properties на чолі із засновником кіберспортивної організації Джейсоном Лейком за 10,36 мільйона доларів. Основну частину грошей буде виплачено протягом трьох років.

Complexity декласували Team Liquid в фіналі BLAST Premier: Fall American Showdown 2023

0

В американському дербі Complexity розгромили Team Liquid, віддавши конячкам лише 6 раундів за дві карти в фіналі турніру BLAST Premier: Fall American Showdown 2023.