Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы DreamHack Open Fall 2020 провели жеребьевку закрытой квалификации для Европы. Участники узнали своих соперников в первом раунде верхней сетки.

Среди матчей стоит отметить встречи North с Tricked Esport, c0ntact Gaming с AVEZ, mousesports с Endpoint, а Complexity с sAw. Все матчи первого раунда пройдут 22 сентября, в 16:00 по киевскому времени.

Сетка плей-офф:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «NAVI может больше всех пострадать от возможного бана тренеров» — Thomas

Закрытые отборочные на DreamHack Open Fall 2020 пройдут в период с 22 по 25 сентября в онлайне. 16 коллективов разыграют 5 слотов в основную стадию турнира.

Источник

Материалы по теме

Complexity та G2 гарантували собі місце в Play-off на ESL Pro League S18

0

Російські команди Virtus.pro та Cloud9 на радість українським уболівальникам впали в другу сітку групи D на ESL Pro League S18. Cloud9 поки не виправдовують прогнози більшості експертів і далекі від статусу топової команди.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

ЛОГІКА ПЕРЕХОДУ VALVE НА MR12 — повний переклад статті з HLTV

На HLTV з’явилася чудова стаття про порівняння систем MR12 та MR15, баланс сторін в CS і порівняння улюбленого командного шутера з традиційними видами спорту. Пропоноємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

EliGe приєднався до Complexity

0

EliGe не довго залишався без команди після звільнення з Team Liquid і приєднався до іншої американської організації Complexity. Нагадаємо, що в попередній команді 25 річний гравець провів аж 8 років, виграв сезон Великого шолому та заробив понад мільйон доларів призових.