Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный инсайдер Ярек DeKay Льюис сообщил со ссылкой на собственные источники, что Андрей B1ad3 Городенский станет тренером состава по CS:GO.

b1ad3-csgo-navi-coach-guardian-s1mple

Андрей B1ad3 Городенский присоединился к Natus Vincere в марте текущего года в качестве спортивного директора клуба. Во времена FlipSid3 Tactics под его руководством выступали Александр s1mple Костылев и Ладислав GuardiaN Ковач.

По многочисленным слухам место Даниила Zeus Тесленко займет Ладислав GuardiaN Ковач. При таком исходе Городенский может присоединится к команде в качестве тренера состава по CS:GO. Если слух подтвердится, то неизвестно кто займет позицию спортивного директора клуба.

Возможный состав Natus Vincere:

  • Егор flamie Васильев
  • Денис electronic Шарипов
  • Кирилл Boombl4 Михайлов
  • Александр s1mple Костылев
  • Ладислав GuardiaN Ковач
  • Андрей B1ad3 Городенский (тренер)

Источник

Материалы по теме

Чутки! NAVI планують звільнити npl та змінити тренера

0

Ряд інсайдерів та інформаційних порталів поширюють інформацію про те, що в NAVI відбудуться зміни серед гравців та у тренерському складі команди.

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.