Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный инсайдер Ярек DeKay Льюис сообщил со ссылкой на собственные источники, что Андрей B1ad3 Городенский станет тренером состава по CS:GO.

b1ad3-csgo-navi-coach-guardian-s1mple

Андрей B1ad3 Городенский присоединился к Natus Vincere в марте текущего года в качестве спортивного директора клуба. Во времена FlipSid3 Tactics под его руководством выступали Александр s1mple Костылев и Ладислав GuardiaN Ковач.

По многочисленным слухам место Даниила Zeus Тесленко займет Ладислав GuardiaN Ковач. При таком исходе Городенский может присоединится к команде в качестве тренера состава по CS:GO. Если слух подтвердится, то неизвестно кто займет позицию спортивного директора клуба.

Возможный состав Natus Vincere:

  • Егор flamie Васильев
  • Денис electronic Шарипов
  • Кирилл Boombl4 Михайлов
  • Александр s1mple Костылев
  • Ладислав GuardiaN Ковач
  • Андрей B1ad3 Городенский (тренер)

Источник

Материалы по теме

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Президент Зеленський проти NAVI в країні кривих дзеркал українського кіберспорту

Всі ви знаєте, що наш портал веде безкомпромісну боротьбу з росіянами в кіберспорті. Ще до повномасштабної війни ми дотримувалися думки, що кіберспорт, як і спорт не може бути поза політикою, бо він є невід’ємною частиною побудови іміджу країн на міжнародній арені, а всередині країн провідні спортсмени є лідерами думок і прикладами для молодого покоління і

s1mple та B1ad3 виграли премії Esports Awards 2022. Список переможців у всіх номінаціях

Цієї ночі в Лас-Вегасі, США відбулася сьома щорічна церемонія Esports Awards 2022. В найбільшій суто кіберспортивній премії світу було представлено декілька десятків номінацій.