Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По информации портала VPEsports Cloud9 могут пропустить вторую неделю ECS Season 7. Клуб не подтвердил слух, хотя матчи стартуют уже завтра.

cloud9-csgo-wallpaper-1

Если слух подтвердится, то место Cloud9 в рамках североамериканского дивизиона ECS Season 7 займут Bad News Bears. Причиной отказала С9 от участия является то, что они так и не нашли замену ушедшему Джордан Zellsis Монтемурро.

Матчи второй недели Esports Championship Series Season 7 пройдут в период с 19 по 22 марта. Восемь коллективов сразятся за общий призовой фонд в размере $22,000. Победитель получит $12,000.

Источник

Материалы по теме

Cloud9 оновили склад і підписали гравця українського походження. Він прибрав прапор України з профайлу на Liquipedia

0

Американський клуб Cloud9 офіційно підтвердив свій оновлений склад, до нього приєднався ізраїльтянин з українським корінням.

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

На PGL Major Copenhagen 2024 відбулася деросіянізація. Результати перших чвертьфіналів Чемпіонату світу з CS2

Деросіянізацією першого Чемпіоту світу з CS2 завершився цей четвер. Дві російські команди, одну з яких чимало експертів вбачали чемпіонами турніру, відправилися пакувати валізи.