Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Kinguin и  The Imperial получили прямые приглашения на DreamHack: Montreal 2018

aNgN1ZzxT6E

Организаторы DreamHack: Montreal 2018 продолжают приглашать команды на свой турнир. На этот раз инвайтами обзавелись  Team Kinguin и  The Imperial. 

К слову, организаторы сообщали, что попадание на этот турнир будет только по приглашениям, так как времени на квалификации у них нет. Турнир DreamHack: Montreal 2018 пройдет с 7 по 9 сентября в городе Монреаль, Канада. Призовой фонд ивента составляет $100,000.

Список участников DreamHack: Montreal 2018:

–  Red Reserve
–  ENCE
–  Luminosity
–  Heroic
–  AGO eSports 
–  Team Kinguin
–  The Imperial

Материалы по теме

Monte перемогли Imperial в матчі дня. Команда пройшла першу перевірку після заміни

0

Сьогодні Monte в рамках IEM Cologne 2023 грають своє перше випробування проти не самого сильного суперника бразильської команди Imperial. Якщо українці переможуть – це не значитиме абсолютно нічого, якщо розгромлять суперника – це даруватиме надію, якщо ж програють – можна буде сказати, що разом з BOROS з команди пішов і скіл.

Фернандо ⁠fer⁠ Альваренга залишає бразильський клуб Imperial. Його замінить колишній гравець MIBR

Бразильський клуб Imperial оголосив про завершення кар’єри легендарного кіберспортсмена Фернандо ⁠fer⁠ Альваренга. Гравець іде зі складу напередодні турнірного сезону 2023 року. На його місце запрошено колишнього гравця MIBR Джонатана JOTA⁠ Вілліана.

Легенди-пенсіонери CS:GO зустрінуться на турнірі Kinguin Legends і розіграють 50 000 доларів. Серед них є і Edward

Ще навесні польська організація Kinguin оголосила про запуск унікальної серії турнірів Kinguin Legends в якій будуть змагатися легенди різноманітних кіберспортивних дисциплін, які пішли на пенсію.   Нарешті стали відомі подробиці першого турніру по CS:GO, який відбудеться з 13 по 18 вересня. Організатори говорять, що турнір не ставить за мету якісь високі цілі, його створено для того,

Chelo перейшов з MIBR до Imperial за 200 тисяч доларів США

0

24-річний бразилець Марсело Chelo Сеспедес офіційно перейшов з MIBR до іншого бразильського клубу Imperial. За інформацією HLTV, сума трансферної угоди склала 200 тисяч доларів США.