Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скандальная пятерка ex-100 Thieves, ныне выступающая под тэгом Não Tem Como, получила слот в североамериканский дивизион ESEA Season 27.  Организаторы позвали бразильцев напрямую.

1504173184.1416

Всего в североамериканском дивизионе ESEA Season 27: Premier Division примут участие 24 коллектива, большинство из которых пришло из предыдущего сезона, а некоторые попали через EPL S6 — Relegation. Что касается бразильцев из  Não Tem Como, то их организаторы позвали напрямую, так как был один вакантный слот.

Коллективы будут помещены в одну группу, где сыграют между собой по кругу в формате Best-of-1.По итогам сезона худшие 5 коллективов потеряют слоты в следующем сезоне, двое лучших получат слоты в ESEA S27 Global Challenge, а остальные сохранят место в следующем сезоне лиги.

Источник

Материалы по теме

100 Thieves створює власну відеогру під кодовою назвою Project X. Розповідаємо, чому це може бути важливою подією для майбутнього

100 Thieves ось-ось перетвориться на щось набагато більше, ніж просто кіберспортивну організацію. Організація, що базується в Лос-Анджелесі, створює відеогру, і її розроблятимуть за участю професіоналів 100 Thieves, творців контенту та спільноти.

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Ветеран американської сцени CS:GO та Valorant Спенсер Hiko Мартін оголосив про завершення кар’єри

0

Капітан 100 Thieves і давня зірка FPS Спенсер Hiko Мартін оголосив про завершення кар’єри професійного гравця у Valorant. 12 квітня компанія повідомила вболівальників про заміни перед 2 етапом VCT.