Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Денис electronic Шарипов не сможет сыграть за Team Russia на российском этапе WESG 2018. Его место в коллективе займет Дмитрий hooch Богданов.

1521280593.0122

По информации портала hltv.org Денис electronic Шарипов не сможет сыграть за Team Russia на российском этапе WESG 2018, так как он находится в Лос-Анджелесе. Его место в коллективе займет Дмитрий hooch Богданов. Неизвестно, сможет ли выступить за команду другой член Natus Vincere – Егор flamie Васильев.

По словам Дениса seized Костина, electronic может успеть приехать в Москву и выступить за Team Russia. Окончательный состав Team Russia станет известен завтра, 5 октября.

Состав Team Russia на российском этапе WESG 2018:

  • Михаил Dosia Столяров
  •   Денис seized Костин
  •   Егор flamie Васильев
  •   Георгий WorldEdit Яскин
  •   Дмитрий hooch Богданов

Источник

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

electronic показав своє справжнє обличчя, знову представляє країну-терориста

Днями в інтерв’ю Олексію Малецькому СЕО NAVI Євген Золотарьов стверджував, що всі росіяни, які грали в NAVI після початку повномасштабної війни, мали виключно правильну позицію і не підтримували Росію, навіть якщо не висловлювалися публічно в підтримку України.

s1mple своєрідно відмітив День Гідності та Свободи України, граючи на стрімі в складі з росіянами з Cloud9

0

Зірку NAVI у відпустці накрило ностальгією і Олександр s1mple Костилєв в черговий раз продемонстрував свою справжню позицію, яка полягає у тому, що кіберспорт поза політикою.

NAVI офіційно продали electronic та Perfecto до Cloud9

NAVI офіційно повідомили про продаж росіян electronic та Perfecto до американського клубу Cloud9. На офіційному сайті клуб був лаконічним і не співав дифірамби представникам країни-терориста, проте присвятив гравцям прощальне відео.