Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Денис electronic Шарипов не сможет сыграть за Team Russia на российском этапе WESG 2018. Его место в коллективе займет Дмитрий hooch Богданов.

1521280593.0122

По информации портала hltv.org Денис electronic Шарипов не сможет сыграть за Team Russia на российском этапе WESG 2018, так как он находится в Лос-Анджелесе. Его место в коллективе займет Дмитрий hooch Богданов. Неизвестно, сможет ли выступить за команду другой член Natus Vincere — Егор flamie Васильев.

По словам Дениса seized Костина, electronic может успеть приехать в Москву и выступить за Team Russia. Окончательный состав Team Russia станет известен завтра, 5 октября.

Состав Team Russia на российском этапе WESG 2018:

  • Михаил Dosia Столяров
  •   Денис seized Костин
  •   Егор flamie Васильев
  •   Георгий WorldEdit Яскин
  •   Дмитрий hooch Богданов

Источник

Материалы по теме

Entropiq виставляють Elian на трансфер. Українець SENSEI зіграє за російську команду в якості заміни на ESL Challenger Rotterdam

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше. 

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Аналіз гри NAVI показав, що після звільнення Бумича, Електронік став грати тільки краще, а sdy глобально перевершує Михайлова за майстерністю

Портал HLTV.org проаналізував те, як змінилася гра NAVI після заміни росіянина Кирила Михайлова на українця Віктора Оруджева, а electronic взяв на себе роль лідера у грі.

Що не так з Денисом Electronic Шаріповим — відеодокази антиукраїнської позиції гравця NAVI

В мережі виплило відео з буткемпу NAVI часів, коли в команді ще грав Єгор flamie Васильєв та Данило Zeus Тесленко. На відео гравці команди дивляться матч Чемпіонату Світу з футболу, де грали збірна Росії проти збірної Хорватії.